SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska Liga WW-Poznań- 2013-12-07

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
zarówno jemu jak i tobie życzę wygranej

Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-11-26 15:41:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7286 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Na 1/2 CC to raczej nie możliwe Jacek Brodzik to kontroluje.Ale mam ochotę zrobić mu niespodziankę odchudzić sztangę do 40kg i odpuścić raz 60kg Z koleji iti ma ciężki okres i praktycznie idzie na żywioł bez treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6401
Pytanie do czołówki Ligowców WW: Na takie wyniki jaki czas został poświęcony, 2/3 lata ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7286 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Odpowiem Ci tak zależy z czego startujesz /czy wcześniej coś robiłeś czy chcesz od WW zacząć/.Trzeba też wiedzieć że w WW bardziej chodzi o walkę ze swoją słabośćią a mniej z ciężarem.Po pewnej ilości ruchów dla każdego indywidualnej zaczyna się walka z bólem/pieczeniem mięśni/.Napewno staż treningowy w tym pomaga no i wiedza w zakresie fizjologii wysiłku.To typowy trening wytrzymałościowy tylko wyspecjalizowany pod wyciskanie.Podpowiem Ci że znakomicie sprawdza się tu trening interwałowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5600
Zgadzam się z Wycwielem. Dodałbym jeszcze, że wytrenowany lekki zawodnik (do 80kg) ma zdecydowanie większe szanse na 1/2cc. Sztangą ważąca 32,5-37,5 kg dla kogoś kto trenuje to 2-3 lata (to takie minimum na nabranie wytrzymałości, doświadczenia i taktyki) przekroczenie 200 powt w 5min. nie jest kosmicznym wynikiem. Na ciężarze pow. 40kg ciężko zdążyć w tym czasie, no ale zacznijmy od tego, że podstawa to wytrzymanie tych 5min. wyciskania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6401
Dziękuję Panowie za odpowiedz, nabrałem nieco wyobrażenia w jakim miejscu się znajduję :) :(.....;) .....o interwałach nie pomyślałem, dzięki za wskazówkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Wiecej sie dowiesz na miejscu-na zawodach-beda najlepsi z najlepszych w Lidze a i pewnie nieźli amatorzy tez sie pojawia.
Karol tez pewnie bedzie miał swoich zawodników i z tego co wiem-bedzie też min jedna zawodniczka....

Metody treningu wielokrotnego opisałem w dziale trening dla zaawansowanych,duzo tez jest w konkursie-10 tygodni,które poprawia Twoje wyciskanie w dziale + 35 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Z mojej strony będzie reprezentacja kick boxerów weteranów a Ci też czują się na siłach pomachać trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6401
Super, wpadę przed zawodami może w czymś będę mógł pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Bull a może ty wystartujesz dla zabawy ?



Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-11-27 15:24:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

typowy trening silowy porady

Następny temat

która kategoria wagowa?

WHEY premium