SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polki urosły

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Krajowe kluby planują w najbliższych dniach wielką fetę na cześć swoich siatkarek, które zdobyły kilka dni temu tytuł mistrzyń Europy. Nad Wisłą gra siedem z nich, zaś pięć występuje w ligach zagranicznych. Jak kluby spoza polski przyjęły swoje wielkie gwiazdy?

Dorota Świeniewicz pojechała z Zagrzebia do Perugii samochodem. Wyjechała w poniedziałek około godz. 13, ale podróż nieco się wydłużyła. - Jechało mi się nie najlepiej, do domu dotarłam zmęczona dopiero po 21 - opowiada. Następnego dnia z gratulacjami pospieszyli trenerzy, działacze i klubowe koleżanki. Okazało się, że w niedzielę wieczorem skrzynka mailowa z oficjalnym adresem Desparu przepełniła się. W ciągu kilkudziesięciu minut wpłynęły na nią setki listów od kibiców z gratulacjami dla Świeniewicz. Trener Massimo Barbolini postanowił, że Dorota nie pojedzie z ekipą na turniej do San Remo i na treningu stawi się dopiero we wtorek.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mam dobry wynik???? ile wazysz w wieku 17 lat >>??

Następny temat

Otylia Jedrzejczak w ciezkim stanie

WHEY premium