SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Policzki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 510
Mam pewien problem. Kiedys bylem troche gruby :D. Jednak zaczalem chodzic na silownie, stosowac diety itp. i zrzucilem niepotrzebne kilogramy. Cale moje cialo wyglada chudo oprocz twarzy, a konkretnie policzkow. Mam dosyc grube policzki (nie mam podwojnego podbrodka). Macie moze jakies rady odnosnie cwiczen czy czegos co pomoze mi zmniejszyc te policzki i zaostrzyc rysy twarzy. Dla mnie jest to bardzo denerwujace.

Z gorydziekuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
wrzuc zdjecie twarzy i całej sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3503
Mam to samo czy redukcja czy masówka moje policzki i twarz zawsze wygląda tak samo. Z genetyka nie wygrasz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
pokaż to najpierw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
czasami juz tak jest
wielu kulturystow mimo, ze sa docienci do kosci, to maja ksiazyc na buzi
jednak wiekszosc rowniez ma twarz wyszczuploa.

podejrzewam kwestie hormonalne w mlodosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
moze sie tez okazac ze autor wogole nie zredukował tak jak powinien i dlatego poprosiłem o zdjecie calej sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
rutkow
moze sie tez okazac ze autor wogole nie zredukował tak jak powinien i dlatego poprosiłem o zdjecie calej sylwetki

Nad tym samym się zastanawiałem, bo tłuszcz leci teoretycznie z wszystkiego, a z twarzy i szyi powinien zlecieć razem z tym z brzucha (przynajmniej tak było u mnie i u kilku moich kolegów). Jednak jeśli autor nie miał zbilansowanej diety z ujemnym bilansem, to możliwe, że nawet popalił mięśnie, a wydaje się, że gubił tłuszcz.

Druga możliwość to okres dojrzewania i genetyka, tak jak już wspomniano wyżej.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 510
Jutro dodam zdjecie bo aktualnie nie mam mozliwosci. Raczej miesnie sie nie popalily bo podnosze wyciskam itp duzo wiecej niz dawniej. Tak jak pisaliscie wyzej ja jeszcze troche jestem w etapie dojrzewania, wiec mozliwe ze to minie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia.

Następny temat

Jak zacząć w młodym wieku? Pytania do weteranów, realizacja marzeń.

WHEY premium