SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polecane odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Witam, panowie mam pytanie jakie odżywki na ten moment są warte uwagi ? Nie chodzi mi o redukcje lub okres masowy. Moje pytanie brzmi jakie odżywki działają, które są poparte badaniami naukowymi? Chodzi mi o takie które sami używacie i wiecie że działają.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Nie chodzi Ci o redukcje i mase to jakie ? Jaki cel treningowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Ogólnie, takie które używamy na redukcji oraz na masie :). Tak po prostu, które preparaty są teraz warte uwagi. (czyt. Które odżywki w połączeniu z dietą oraz treningiem są warte uwagi.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
większość, zależy na czym chcesz się skupić, bo nawet i zen szen, będzie dobrym suplementem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233732
kreatyna, beta-alanina jezeli chodzi o suplementacje typowo wspomagajaca wysilek fizyczny
umilacze treningu kofeina, pompery
witainy i mineraly, czy kwasy tluszczowe to osobna bajka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna bez witaminy B12

WHEY premium