SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pokonac strach.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10060

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 977
Mam do was pytanie. Jak wygrac ze swojom psychikom. Jestem w miare dobrym judokom i trenuje rowniez ju-jitsu i na macie radze sobie z wiekszymi i silniejszymi od siebie, ale jak mam sie z kims bic na polu to czuje strach. Czy to jest normalne. Jak bijom kogos ode mnie to skocze nawet na 3 bez zastanowienia i jakos sobie radzimy, ale jak ktos powie "choc sam na sam za pol godziny" to przez ten czas stresuje sie jak cholera.

<=Hsd=>

()()=======> - suck it !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stres przed walka to zupelnie normalna sprawa.Ja jak wiem ze za chwile mam sie z kims bic to trzese porami,ale jak juz walcze to strach znika.


"Jeżeli ktoś umie coś robić-to robi to.A jeżeli nie umie-uczy tego innych."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tym strachem to nie jest tak zle, bo jezeli sie boisz przed walka to napewno sie do tej walki przylozysz (o ile cie ten strach nie sparalizuje) a jakbys sie wogole nie bal to moglbys do walki podejsc ze stosunkiem olewajacym i zostac niemilo zaskoczonym przez przeciwnika itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16205
najwazniejsze jest zebys nie bal sie ze bedzie cie bolalo, pomysl sobie ze nic sie nie stanie jak cie troche oklepia itp. nie przejmuj sie ze mozesz przegrac to bedzie ok.
ptrzynajmniej ja tak zrobilem i wtuklem gosciowi chociaz troche tez cierpialem ,potem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 977
No ale jak ten strach jest paralizujacy. Jak ktos mnie zaatakuje to nie mam z tym problemu ;]

<=Hsd=>

()()=======> - suck it !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4670
Zamień strach na furię, może ci to pomoże

.....'' prawda jest drogą bez wyznaczonej ścieżki''
-B. Lee.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba mieć motywacje " NO PAIN ! " - jak Rocky
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 977
NO PAIN !!!!!!!!!!!!!!!!
NO PAIN !!!!!!!!!!!!!!!!
NO PAIN !!!!!!!!!!!!!!!!
NO PAIN !!!!!!!!!!!!!!!!
NO PAIN !!!!!!!!!!!!!!!!

<=Hsd=>

()()=======> - suck it !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze mowiac to chyba nie masz czego zwalczac. Przed walka odczuwasz mobilizujacy strach (ktory dodaje ci powera) ale gdy przychodzi co do czego potrafisz spuscic lomot. Moim zdaniem jest to idealny uklad. Ciesz sie, bo niektorych (tak jak mnie) strach niemal calkowicie paralizuje. .

"Jeśli nie możesz pokonać własnego umysłu pokonanie innych nie przyniesie Ci szczęścia."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Yeah, NO PAIN, NO PAIN !!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Prosze o porade, treneuje kravke od 2 lat...Na sparingach daje kolezkom w kość i na treningach jestem dosc twardy..Moje techniki sa poprawne i skuteczne...problem w tym ze ogarnia mnie paraliz gdy o zmroku przechodze przez swoją dzielnice i np nagle czarnuch- wyluzowany ze spodniami w kroku-pyta mnie o szluga a 50 metrow od niego siedzą jego funfle...
Nagle zapominam o krav madze i mam wate w kolanach...i ch*** mnie potem strzela i mam wyrzuty sumienia...
Ten strach to normalne?? czy to moze ze mna cos nie tak? czy musze komus pierszy raz(nigdy nie bralem udzialu w bojce) leb rozwalić zeby poczuć sie dowartościowany??? i jak to sie ma do moich sparringow ,z ktorych zawsze wychodze zwyciesko,na ktorych nie boje sie obrywac,i ktore kocham....Skad ten paralizujący strach panowie i jak go kontrolować?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bardzo powazne pytania

Następny temat

Jak nauczyć się bić

WHEY premium