SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pokaz swoje nogi nogi nogi ... %-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377007

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
zabardzo wy***ane uda tak! super nie ma co sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14298
FULLBLOWN idz z tad, przez Ciebie juz nikt nieda foty swoich nog

trzeba j**ać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
czekaj ja wrzuce niedługo forme tegoroczną

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191


Full dobre giry, w jak dotrwam to w słupsku sie spotkamy tylko ja chyba do 90 bede leciał

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2009-03-04 19:35:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
to bedziemy w tej samej kat moze bo ja zaliczyłem szpital niedawno i mi troche miesnia poleciało

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
zdrowia
u mnie obecnie jest około 100kg, ile jeszcze poleci nie wiem, na konkretna kat waga sie nie nastawiam, a ze jeszcze nie byłem do konca dociety to nie wiem ile mieska jest na mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
no ja dopiero zaczynam robic porządną mase.jaknarazie po mojej mysli.gdyby nie ten szpital było by juz 100kg.ale do słupska jeszcze daleko.narazie mam 94kg takze mysle ze z 3-4 kg jeszcze dowale

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
wypas ! dwaj ostatni panowie ... podziwiam ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
Full sog za ta akcje przy bramce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde jak wy te nogi ćwiczycie nie wiem dlaczego, ale mi się bardziej przód rozwija niż po bokach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TO co ZROBILEM W 19 miesiecy

Następny temat

5 miesięcy cwiczeń!!!

WHEY premium