SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedynek Stulecia czyli Adamek vs Klitschko %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Ej na cyfrze + zablokują rtl? Nie gadajcie przecież mam wykupiony rtl to jak mogą zablokować?

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Semirsocho ja na Polsacie też mam Polsat wykupiony i co z tego jak 40zł bym musiał i tak zapłacić.
"Kliczko powinien się biznesem zajmować a nie boksem." a co Kliczko ma z tym wspólnego? przecież to tv blokuje i chce kase.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
siejecie panikę

http://gwizdek24.se.pl/boks/walka-adamek-vs-kliczko-za-darmo-transmisja-bez-ograniczen-gwizdek24pl-podaje-sposob_204218.html

od 2,3 dni trąbią,że na rtl-u będzie można oglądać i żadnego kodowania nie będzie.

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-09-08 22:22:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
Bracia Witalij i Władimir (35 l.) Kliczkowie, którzy chcą jak najwięcej zarobić na sprzedaży transmisji w Polsce, żądali od polskich operatorów, żeby zakodowali sygnał RTL w czasie walki.


podnieśli mi cisnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Dawajcie sie zbierzemy i sami im łomot spuścimy :P A tak serio skoro Adamek jest takim patriotą to też powinien zareagować , bo skoro kliczko miał na to wpływ to on też by miał coś do gadania ( mam racje ? bo nie znam sie od czego to dokładnie zależy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
ja111111 Adamek z strachu chyba stracil mowe menedzer cos tam sie sprzeciwia ale tez skromnie...

Czterdzieści złotych za transmisję to za dużo. Cena powinna wynosić maksymalnie 10 złotych, wtedy każdego by było na to stać, a my chcemy, żeby jak najwięcej ludzi oglądało walki Tomka - powiedział nam menedżer Adamka, Ziggy Rozalski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
jak kasa pewnie i tak z transmisja będzie 50-50 więc menadżerowi też na tym zależało żeby płatne było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
tylko menedzer wie jak jest w pl i wie, ze przy oplacie 10zl zarobia wiecej niz nakladajac ja w wysokosci 40zl, poprostu iloscia by nadrobili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
No mam nadzieje, że tego rtl nie zablokują, bo dzisiaj szukałem na którym kanale on jest :P

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60344
Orientujecie sie czy na N-ce będzie możliwość obejrzenia walki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpuszczalność

Następny temat

Przeróbka gryfu na olimpijski

WHEY premium