SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogromcy mitów: jeść czy nie jeść po 18:00?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Wazne by zgadzalo sie dzienne zapotrzebowanie a jesc mozna kedy sie chce ;p ale jak czlwoieka zalewa to wieczorne posilki bez ww

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79327
Godzine przed spaniem trzeba wtracic TRZEBA !!!!!!!!!! ser bialy 100 - 150 gram i lyzke oleju budwigowego do tego , w zaladku robi sie tak zwany glut i to wszystko wchlania sie bardzo dlugo nawet 6 - 7 godzin , nasz katabolizm dostaje po pysku i o to nam chodzi Pozdr

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Jakiego oleju ?:D a zwykla oliwa nie moze byc ?:P

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79327
Oleju budwigowego z pierwszego tloczenia ( samo zdrowie ) albo orzechy wloskie , czy oliwa ??? Nie mam pojecia chyba lyzka napewno tak ale ja mam swoje teorie Pozdr

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79327
Olej lniany budwigowy tloczony na zimno

Anty / Anty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia dla starszego zielonego pana ;)

Następny temat

IV RUNDA-KONKURS-BITWA NA ĆWICZENIA-rutkow-wielokrotność w wiciskaniu

WHEY premium