SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 187361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7809
Ty moloszek nie cwaniakuj bo nasz klub wjedzie do waszego i wam te bjj na nasze mma i bejzbole raczej nie wiele da

A teraz na serio:

Wiesz dlaczego nie było tego pokazu ??

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2106
Tak, wiem, ale nie mi tu o tym dyskutować. Mogę jedynie powiedzieć, że wina leży po stronie waszego organizatora.
Nie chcecie Gracie Barra?? Trudno, my reklamy nie potrzebujemy, sami w sobie jesteśmy reklamą

Ponoć ta gala to lipa straszna była. Kolega był (walczył na dwóch wcześniejszych) i mówił, że dwie pierwsze walki MMA to nie wie co to było Do parteru nie potrafili zejść podobno. Co do walki bokserskiej i k1 to chciał zejść i im pokazać jak się walczy
Nie wiem jak to wygladalo bo nie bylem, ale chyba nie za ciekawie
No i cena 25 zl :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7809
Nie no bokserska walka była dobra. Tylko maniane odwalili ci od K1. Miała być normalna walka, a oni nagle zaczęli walczyć jak na sparingu. W każdym bądź razie trener się lekko mówiąc zdenerwował.

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 879
pinecone,mam pytanie.orientujesz sie kiedy strona waszego klubu ruszy pelna para?jestem ciekawy zdjec z seminarium z roberto z czerwca:D pzdr

POZDROWIENIA

Taiki Bansei
Wielkie Talenty Dojrzewaja Powoli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086


znalazłem fajne fotki grapplingowe...tutaj to nawet mma, walka bardzo zacięta...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086


a tutaj ze szkoleniówki, kolesie sa naprawdę nieźli, wybrałem fotki duszeń...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086


trzeba sciagnąć, mogą byc fajne techniki

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Ktoś jedzie do Torunia na amatorskie walki MMA? Grappling też będzie Pine?

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium