SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogadajmy o Dece:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32603
Nie mowie ze na pewno ale sam to widze nastepujaco (czyste moje spekulacje):

w mysl zasady ze nieuzywany organ zanika - jaderka moga sie zmniejszac podczas gdy sa praktycznie nieaktywne, tj. gdy na cyklu jestesmy zablokowani i komorki Leydig'a nie produkuja endogennego testosteronu

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Dokladnie, tylko ze nie zawsze te jadra zanikaja a jednak poziom tescia opada- wszytko do pewnego stopnia zaleze od organizmu.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
"lifter !!no chodzi mi o szerokość w barkach ,żeby się byc szerszym w barkach !!! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32603
ale czy odblokowanie bezposrednio wplynie na powiekszenie jader ?

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Na pewno, jesli sie zmniejszyly to na pewno.
Warto tez dodac hcg na pod koniec cykllu to je szybko przywraca do normy tylko trzeba kontynuowac z clomidem lub jak ktos woli nolvadexem.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
"lifter !!no chodzi mi o szerokość w barkach ,żeby się byc szerszym w barkach !!! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam nadzieje ze nikogo nigdzie nie urazilem swoimi wypowiedziami co sugeruje mi Lucyper, niczego nie robie w kierunku wywyzszenia sie badz samochwalstwa a jedynie uswiadomienia innych a takze i siebie samego gdyz temat ten jest bardzo obszerny.
niechce byc nadety choc to wasza postawa do tego prowokuje i drwiny zamiast checi wymiany informacji, niektorzy sa tak utwierdzeni w swojej racji ze uwazaja ze nie musza jej w zaden sposob udowadniac.

Dla mnie jest smieszne jezeli ktos myli tak podstawowe zasady gospodarki hormonalnej jak robi to lifter, cyt "a oligospermia nastepuje o wiele wczesnie a co za tym idzie obnizenie poziomu wlasnego testosteronu"
to juz jest konkretny blad! gdyz spadek poziomu testosteronu nie idzie za oligospermia, tylko oligospermia jest skutkiem spadku hormonow gonadotropowych ktore pobudzaja jadra do produkcji nasienia i testosteronu!
takie wypowiedzi swiadcza o twojej malej wiedzy na ten temat.

pozniej przyznam sie co studiuje :)
narazie czekam na odpowiedz


crc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
No ale mnie zlapales popatrz, faktycznie goopek ze mnie...ale dobrze ze wyjasniles




***********************
Moderator dzialu doping
***********************
"lifter !!no chodzi mi o szerokość w barkach ,żeby się byc szerszym w barkach !!! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam pytanko jakbym wziął sobie np; 7 strzałów deci i 3 omki to były by duze skutki uboczne ale brał bym ją z dietą i odrzywkami !!! i Jak

NO PAIN NO GAIN!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
http://forumzn.katalogi.pl/ <- sprobuj tu zadac to pytanie ... bo u nas raczej ciezko o jasnowidza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Sugeruję całkiem świadomie - nie zacytuję dosłownie bo wyszukiwarka padła ale nie nazwałbym grzecznym stwierdzenia np. że osoby wyciskające poniżej 160 na klatkę nie powinny się w ogóle odzywać w którymś tam temacie...

Poza tym wyszukujesz błędy w tym co pisze Lifter - OK, chwała ci za to, wiedzy nigdy za wiele, ale może na przykład ustosunkowałbyś się do całego szeregu całkiem konkretnych argumentów o charakterze naukowym, które przeczą temu co wcześniej pisałeś? Jeden błąd nie neguje całości, zwłaszcza że był wynikiem nieścisłego sformułowania i nie dotyczył meritum sprawy.



Zmieniony przez - Lucyper w dniu 2003-12-05 21:30:04

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Najsmieszniejsze ze caly artykul mu o tym wypocilem a on mi pozniej wytyka skrot myslowi ,uzyty w rozmowie z kumatym gosciem, nawet go nie rozumiejac.
Ja nie wiem gdzie sie tacy ludzie rodza!?




***********************
Moderator dzialu doping
***********************
"lifter !!no chodzi mi o szerokość w barkach ,żeby się byc szerszym w barkach !!! "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Heptylat

Następny temat

metanabol a oslonki

WHEY premium