SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwyższona ilość leukocytów we krwi podczas cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Witam wszystkich, i mam pytanie. Czy podczas cyklu na saa istnieje możliwość podwyższonej ilości leukocytów we krwi? (Podwyższony poziom leukocytów z tego co mi lekarz mówił, oraz z tego co wyczytałem ma miejsce między innymi podczas infekcji, stanów zapalnych, wysiłku fizycznego, alergii, podawania niektórych leków) Obecnie biorę testosteron enanthat od około 3 miesięcy 500mg tygodniowo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 99 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 616
Jesteś przeziębiony lub masz grypę albo anginę. Chyba że rozwinął się stan zapalny od brudnej igły. Jeśli boli dupa i czujesz dyskomfort może być to powodem . Na te sprawy bym stawiał
Reszta jest mniej prawdopodobna

Zrób badanie o nazwie bialko-crp .
Będzie wiadomo dużo więcej i tu wrzuć


Zmieniony przez - Darek-88 w dniu 2018-03-14 17:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Iniekcje robię profesjonalnie, tu bym nie celował, ale czy możliwe jest że środek jest złej jakości co powoduje stan zapalny? Brałem wcześniej enana balkana i faktycznie miałem stan zapalny tzn czułem ból przez 2-3 dni po zastrzyku, miałem zgrubienie w miejscu wbicia igły wyraźnie wyczuwalne. Teraz od 2 tyg biorę teścia innej firmy i nie ma z tym problemu. Lekki katar to chyba tez nie jest powodem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
No i do czego zmierzasz z tym pytaniem??
Masz podniesiony poziom leukocytów?? Jak bardzo? Bo się nie określiłeś...

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Pytałem czy sam fakt że biorę testosteron wpływa na poziom leukocytów. Wynik: Leukocyty- 11,47 (zakres referencyjny 4,23-9,07)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Na podst 1 wyniku nie ma co się opierać. Albo powtórz bad za 3-4tyg albo możemy sobie zgadywać ...ogólnie jak czujesz się zdrowo, nie chorujesz to na towrze może tak być i tak jest.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Ok, zrobie za jakiś czas kolejne badanie i porównam wyniki. Czy jeżeli dwa tygodnie temu miałem te stany zapalne po zastrzykach to czy obecne badanie może to jeszcze wskazywać podwyższonymi leukocytami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Każdy stan zapalny będzie wychodził w morfologii/rozmazie. OB/CRP tylko to potwierdzi o co dokładnie chodzi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Za dwa tygodnie zrobie kolejne badanie i jeżeli wynik będzie lepszy, znaczy że to była wina złego towaru który powodował stan zapalny. Gorzej jeżeli leukocyty będą cały czas wysokie... Dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Cała morfologia może się podnieść od samego brania testa, takze raczej do tego nie dojdziesz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Czyli jednak branie testa może powodować te podwyższone wyniki i wcale nie musi to być od stanu zapalnego z przed dwu tygodni?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki Badań

Następny temat

Anapolon

WHEY premium