SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podworkowy poziom,opinia..pomoc.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1576

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

108

Wzrost

182

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

130

Obwód uda

75

Obwód talii

104

Staż na siłowni

12 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Zbilansowana..obecnie na minusie 500kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 cykle(1.Tural oral 40mg ED,300 tab) 2(Cypio 250mg E5D z czasem weszla 200Tury 30mg ED,na koniec zamienione na 100 Wina 30mg ED)

Opisz swój plan treningowy

3x w tyg,na ON 4x w tyg.

Cel cyklu

Ciezko powiedziec,tzn jak zamykam oczy widze siebie..do tego daze.

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

(Cypio 250mg E5D z czasem weszla 200Tury 30mg ED,na koniec zamienione na 100 Wina 30mg ED) Trwal ok 6 miesiecy.PCT skonczylem we wrzesniu.

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Na obecna chwile ok 15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezo

Stan zdrowia

Ogolnie zdrow,w listopadzie przebyta operacja zylakow konczyny dolnej.

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie zauwazylem.

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1598
Witam.
Na poczatku przedstawie swoja osobe..
Tak jak napisalem w ankiecie za mna dwa cykle.
Jezeli chodzi o pierwszy,z czystym sumieniem moge powiedziec,ze do konca nie wiedzialem o co chodzi,prowadzono mnie za raczke..na drugim wiedzialem juz wiecej i caly czas sie doksztalcam takze nie jestem juz taki ciemny jak na poczatku,cos tam wiem.(bynajmniej tak mi sie wydaje :) )
Zaczynajac (2014)bylem ulana swinia po wypadku(zlamana noga)waga ok 110 kg ,trenowalem TS kilka lata i jak dobrze pamietam,na turze zszedlem do ok 93 w szczycie formy na bardzo niskim poziomie BF.Oczywiscie spodobalo sie.Tak jak wsponialem duzo zlecialo(miecha tez)takze bylem"szczypiorem dlatego za ok rok do przodu ,wszedlem na cypio i zakonczylem na bardzo podobnym poziomie tluszczu jak na pierwszym cyklu,tyle tylko ze waga wskazywala 102 w szczycie.
Do rzeczy..
W przyszly tygodniu robie niezbedne badania,po czym wchodze na bombe. Madrzejszy o doswiadczenia nie planuje z niej tak szybko schodzic jak to mialo miejsce ostatnio z wiadomych wzgledow.
Poki co stoje na tym:
100tab mety na kika 20/30mg ED,250 Cypio E5D..po czym,po skonczonej mecie podbije T na 350...teraz tak..
Zastanawiam sie co by tu dorzucic,myslalem o provironie,co by bardziej T mogl dzialac i w jakims stopniu ograniczyc aromatyzacje.tylko nie wiem,czy zaczac z nim od poczatku,czy dopiero jak podbije dawke(po skonczonej mecie)..czy w ogole sie w to bawic?Dodam ze zaczynam z miska na plusie,potem jakis czas na zero i w czasie redukcji oczywiscie obcinam stopniowo kcal.Po glowie chodzi dorzucenie wina pod koniec,albo tury(chociaz do winka nie jetem juz tak przekonany)co jezeli bylbym na provironie mogloby mijac sie z celem z uwagi na niskim juz poziom SHBG.
Zobaczymy co bedzie sie dziac,jak bedzie sie dziac..potem mostek i lece znowu..na pewno T jako baza standardowo a co do tego..nie ma co wybiegac w przyszlosc i planowac ,bo to i tak moze sie zmienic,..cos tam chodzi mi juz po glowie,a moze wy macie jakies propozycje tak czysto teoretycznie?
W ogole"siedzialem"ostatnio troche w SARM-ach..mysle czy by nie wejsc na10mg ED ostaryny(leczniczo,profilaktycznie),dorzucic moze MK-677 Albo chociaz samo MK?Wiaze sie to z jakims tam kosztem,dlatego nie podjalem jeszcze decyzji..co myslicie?
Co sadzicie o tej mecie na kika?Nie za wczesnie jak na moj podworkowy poziom koksownika?
Potrzebuje rady/opini co do tego co planuje,potem pomocy w interpreatacji badan i dalszych planach na przyszlosc.. :)

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1598
Kur..zapominam o tym shifcie :/
Jest czym sie przejmowac?Zbija to?
Problemow z libido brak,wrecz przeciwnie.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
ciężko coś doradzić jak nie ma celu cyklu i co ty chcesz robić
patrząc po wymiarach ja bym dał testa i najpierw wycinał a później podbił testa i kcal i budowął na sucho
provi raczej nie powstrzyma wybijania e2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1598
Jestem teraz na minusie,wlasnie po to by miec lepsza wyjsciowa do zlapania lepszej jakosci miesa.Jak zaczne chce najpierw leciec na plus z kcal,zrobic troche masy,sily..potem stopniowo je ciac i w efekcie finalnym zredukowac(byc duzym i docietym).
Co do provi wlasnie tak przypuszczalem.
Dzieki.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
trzeba było dac testa i vlcd i się wyciąć
przy takim bf ciężko o budowę mięsnia dobrej jakości złapiesz tłuszczu i wody dużo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1598
Myslalem o keto,testowalem kiedys z dobrym efektem,ale ta forma do mnie nie przemawia z uwagi na samopoczucie i ciagle ssanie na slodkie.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
kilka dni później organizm się przestawia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1598
Bylem jakos lekko ponad2 tyg na vlcd,po tych paru dniach bylo lepiej,ale i tak zle to wspominam.Zdaje sobie sprawe,ze moge zlapac wody i troche fatu..ale mysle ze wielkiej tragedii nie nedzie..na typowe budowanie masy ,długotrwałe nastawiam sie po tym cyklu.po mostku..kiedyyo jak planuje poziom BF bedzie bardzo niski...ale dzieki wezme to pod uwage,przemysle sprawe...obserwujeforum

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1598
..i wiem,ze Twoje rady sa raczej trafione.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
sam to przerabiałem i setki osób tak więc jak chcesz osiągnąć max z cyklu zrób to w odwrotnej kolejności
lub druga opcja cykl na saa kcal na lekki plus i t3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1598
Z T3 nie chce sie za bardzo bawic poki co,takze przemysle ta pierwsza opcje.Wszystko co prawda lezy juz w szufladzie i usmiecha sie do mnie za kazdym razem jak tam zagladam :) ale na spokojnie,nie zepsuje sie :) Dzieki.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Metanabol do twojego celu zupełnie się nie nadaje, za T3 jak najbardziej, tak, ale twoja decyzja , na samym testosteronie i diecie też osiągniesz efekt może tylko po dłuższym terminie..

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

takie pytanie

Następny temat

cykl 1 w zyciu.staz silownia 11 lat

WHEY premium