SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwieszony plan - podciąganie na początku

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 610
Hej, ze względu na kształt futryn drążek mogę zamontować tylko w piwnicy. Czy mogę podwieszony plan wykonywać z wyłączeniem podciągania z obwodów - tj. przed treningiem, tyle serii ile potem obwodów? Jakie odstępy czasowe pomiędzy seriami w podciąganiu?
Jeszcze jedno, poprzedni rok coś tam ćwiczyłem do wakacji (z różnym skutkiem), jest sens po miesiącu/półtora dołożyć piąty obwód?

Zmieniony przez - Orangensaft w dniu 2013-09-28 14:48:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak. Przerwy? Tyle ile potrzebujesz.
Jak czujesz sie na siłach, dokładaj.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jw.
podciąganie na początek, serii tyle ile obwodów.
Powtórzeń tyle ile byś robił w obwodzie, przerwy na tyle byś miał siłę przed kolejną serią ale do przesady

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaawansowany plan Armstronga na drążek

Następny temat

Bardzo początkujący (dla formy i dobrego samopoczucia)

WHEY premium