SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podsumowanie 17 miesięcy treningów

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
Łap soga za dobra sylwete Jak bedziesz tak dalej pracował i dawał wszytko bedzie duzo jeszcze lepiej . Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2278
mam jeszcze jedno pytanko, jakimi ciezarami zaczynales cwiczyc bica, trica i barki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
jesteś gość nie ma co.. super motywacja dla takich jak ja (i chyba nie tylko), jade trzeci miesiąc też w domu.

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10210
WITAM mam pytanko do GOSTECZKA ja też od niedawna ternuję w domu, niestety nie dorobiłem się jeszcze ławeczki, ale nie w tym rzecz ma pytanko czy i jak trenowałeś (z wykożystaniem sprzętu domowego) mięśnie skośne klatki ???
Z góry dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10210
WITAM mam pytanko do GOSTECZKA ja też od niedawna ternuję w domu, niestety nie dorobiłem się jeszcze ławeczki, ale nie w tym rzecz ma pytanko czy i jak trenowałeś (z wykożystaniem sprzętu domowego) mięśnie skośne klatki ???
Z góry dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Iloczyn -- musisz póki co wybaczyć ale nie mam żadnych fotek na luzie

morfi.303 – wielkie dzięki ... mam nadzieje że kolejnymi fotkami i postępami jeszcze bardziej uda mi się kogokolwiek z motywować ... nie powiem na forum są osoby co są dla mnie również są motywacją np. pepo czy lesi choć jest jeszcze masa innych czynników wpływających na mą motywacje i zacięcie i chęć do treningów ... .

eMeneMs18 – górę klatki trenowałem za pomocom pompek . W następujący sposób nogi dawałem na taboret wysokość coś 50 – 60 cm a ręce na podłogę w rozstawie trochę szerszym od barków pompki 4 serie po tyle ile cię zmiażdży ale przy dobrej technice i posturze ciała ( najlepiej od 12 do 15 pompek ) jak co z czasem można wypiąć trochę tyłek do góry zrobić w pasie miedzy nogami a tłowiem lekki kąt który zwiększy nacisk na górną partie klatki lecz trzeba uważać z nim bo można się nie spostrzec a te pompki będą nam wchodziły bardziej w barki niż klatkę , przy pompkach plecy powinny być wyprostowane ściągnięte a opuszczać i wyciskać powinniśmy się mięśniami klatki i cały czas czuć ich prace i napięcie ... .


Dzięki i pozdrawiam Gosteczek ®
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8499
SOG za wytrwalosc i zapal

"Serce bije szybciej niż pięści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2909
Witam Jesteś bardzo dobrym przykładem,jak przy odrobinie zamozaparcia i mocnego charakteru można z niczego zrobić coś
I to się ceni Sog duchowy
POzdro

.: V :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2278
a jak masz ulozone nadgarstki przy tych pompkach?
lokcie ci sie zginaja na boki czy wzdluz tulowia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
łokcie na boki ... jak byś robił wzdłuż tłowia to raczej robisz na triceps
nadgarstki tak jak trzymasz sztangę tylko że dłonie wyprostowane ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

amator do ocenki

Następny temat

That's my time :)

WHEY premium