SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podsumowanie 10 tygodni treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 230
Cześć. Wróciłem w listopadzie do treningów i co 5 tygodni robiłem pomiary składu ciała, tzn. w połowie listopada, pod koniec grudnia i dziś. Trenuję na masę 3 razy w tygodniu i 4 razy w tygodniu chodze na boks. Miałem za mało kalori w diecie i oprócz spadku tłuszczu mięśni nie przybyło. Więc zwiększyłem kalorie i przez drugie 5 tygodni przybyło więcej mięśni, chociaż i tak są to śladowe ilości. Załączam skany pomiaru ciała i diete przez pierwsze 5 tygodni oraz przez drugie tygodni. Ile kalorii powinienem dołożyć do diety?













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wynikami pomiarów z wagi tanita nie ma się co sugerować. dokonywane metodą impedancji są one bardzo niewymierne. poziom BF najlepiej mierzyc kaliperem.

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masło orzechowe

Następny temat

Ładowanie ww.

WHEY premium