SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podstawowe informacje dla nowych

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
a nikt z nas przecież nie chce żeby Jarzyn popełnił samobójstwo

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
No i kto by stawiał tak trafne diagnozy i by leczył witaminami ciężkie przypadki??

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
sorry ze zawracam glowe ale ejstem tu nowy:) moze ktos mi dac linka do podstrony na ktorej ukladaja plan treningowy. bylbym bardzo wdzieczny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę o pomoc: źle wpisałam w profilu swoje wymiary w jednym miejscu i nieopatrznie zatwierdziłam. Przy edycji mam tylko możliwość tylko dopisania nowych..? Jak edytowac bądź usunąć pierwsze wymiary jakie się wpisało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 370
A jak chcę zacząć nowy temat i pojawia się informacja,że muszę być zarejestrowany to o co chodzi? Przecież jestem zarejestrowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
który dział? spróbuj się wylogować i zalogować na nowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Usunięto moją wypowiedź - 666 kolejny kolega Hossego?

Następny temat

Bold dla KOSA KK

WHEY premium