SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podspodenki lycra

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 567
Witam. Chciałem abyście podali mi link do jakichś podspodenek lycrowych, dobrz przylegających i wygodnych pod treningi K-1. Chciałem też zaznaczyć, że nie dyponuje dużym budżetem. Najlepiej żeby wypowiadały się osoby które korzystają. Z góry dzięki !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bierz UA, nie ma co oszczędzać na takich gadżetach, a potem narzekać na swędzenie i wysypke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
DOKŁADNIE j/w sprawdzona dobra firma , świetna jakość a i cena nie jest zbyt wygórowana jak na takie produkty .

naprawdę warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
E tam, po co od razu UA, a jak autorowi będzie lykra przeszkadzać? Mi sie strasznie ch**owo ćwiczyło z lykrą, spróbuj na początek coś do biegania z decathlonu za parenaście złotych kupić i już, zeszmacisz jedne to kupisz lepsze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
zawsze może iść także na szmaty , to sztuczne materiały , wrzucasz do prania i po wszystkim a to tylko odzież robocza która wytrze się szybko od maty , jeśli będzie trenował .

opcji jest wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
"pod treningi K-1"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 567
OBELX
"pod treningi K-1"


właśnie :), na razie sie jeszcze nie kulam, ale nie zapeszam ^^, nie chciałbym wydawać 90 zł od razu na UA bo po prostu mnie nie stać
http://allegro.pl/spodenki-hornhill-sim-termoaktywne-lycra-r-m-i2649022581.html
czy takie coś starczy na początek? przypominam tylko stójka ^^

lub tak jak ktoś wspominal decathlon? akurat mam w mieście :)

Zmieniony przez - majlo0 w dniu 2012-09-28 13:58:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeciwnik Mammeda Khalidova na KSW 21 - dyskusja

Następny temat

Nabór do programu MMA w TVN Turbo

WHEY premium