SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podobna dieta do CKD ale można więcej ww

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Jestem na diecie CKD cośtam tego tłuszczu spaliłem dieta ogulnei wydawała sie spoko dla meni bo za słodyczami nieprzepadam ale ta mała ilośc węglowodanów mnie już doprowadza do szłu jak widze chleb czy ryź to aż mnie terepie żeby zjeśc

Nie jestem pewien ale chyba jest dieta redukcyjna, odmiana CKD w której jest zwiększona ilośc weglowodanów chyba do 100 czy 150 bez ładowań ale nie pamiętam jak sie nazywała co uniemożliwia mi znalezienie o nIej informacji bo wyszukiwarka jaka jest taka jest.

Bardzo bym prosił o info o tej diecie, jeżlei takowa istnieje wogule.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
poczytaj o NHE, TKD

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
może chodzi o tkd

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no własnie o to mi chodzi tylko niepamiętałem nazw
dzieki jigga sog zakrześ dostął wczesniej
biore się za szukanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
niestety nigdzie nie znalazłem ile się spożywa w TKD i NHE białka tłuszczy i weglowodanów na kg masy ciała :( może ktoś wie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no pewnie jest ale przejżeć tyle stron
no nic będę przeglądał cały temat ponad 200 stron może znajde ale od jutra bo dziś skonany jestem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szostka Weidera

Następny temat

wzrost

WHEY premium