SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podniesienie testosteronu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3082

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga / wzrost

20

Staż treningowy

66,5

Cel cyklu

14 miesięcy

Stosowane już wcześniej suplementy

Masa

Stosowane wcześniej spalacze

kreatyna,spalacze, bcaa itp

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

t-burner, meltdown

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

witaminy

Przewidziane finanse na cykl

200g B / 75g T / 200G W
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Witam, zrobiłem badania i okazało się że teścia mam poniżej dolnej granicy tj 0,9 a dolna granica to 2,27.
Po konsultacji z lekarzem dowiedziałem sie że ma samoczynnie wrócić do normy, ale jakoś nie wierzę ;-%

Szukam jakiegoś dobrego i w rozsądnych pieniądzach boostera testo i ewentualnie daa
Dodatkowo myślałem nad wrzuceniem cynki i wit d3 i żeń szenia.
Szukam jeszcze jakiegoś dobrego izolatu/mieszanki wpc i wpi który będę wrzucał po treningu.
Zastanawiam się jeszcze nad beef protein ale nie wiem jaka jest różnica w przyswajalności między beef protein a wpc.
Możecie coś polecić ?

@ Ankieta przeskoczyła o 1 pole w dół, wzrost 175cm



Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-10-16 05:07:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Jakiego testa badales wolnego?
Pozostale hormony? Prolaktyna, estradiol, kortyzol?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
j/w wklej swoje wyniki badań (z widełkami - przedziałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Ok, tutaj macie zdjęcia wyników.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Zastanawiam się nad :
Coś muszę zrobić żeby ten testo ruszył, tylko nie wiem czy to nie bedzie za mocne jak na pierwszy taki suplement.

6-BROMO
REVERSITOL V.2
INH-AR

Muscle Meds RX - Methyl ArimaTest
Nolvadren XT




Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-10-16 16:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
taki stan rzeczy ma jakas przyczyne? po czym masz tak nisko poziom, tak samo z siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Przyczyną jest długa i ciężka redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Już po redukcji ? Będziesz podnosił kcal?


Zmieniony przez - Yebievdenko w dniu 2015-10-17 08:23:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Jestem już w trakcie podnoszenia, obecnie 2250kcal w DT i 1900 w DNT.

Zdecydowałem się póki co wrzucić vitaminy i minerały może to go rozrusza.

Możecie mi polecić cos ? Na pewno potrzebuję żeń szeń, d3, cynk, b compleks i chce dokupić jakieś probiotyki żeby jelita ruszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Kortyzol powinien opadać przy dodawaniu kcal chyba ,że będziesz się ostro forsował.
Mógłbyś dodać IA.
https://www.sfd.pl/Lecheek_Nutrition__AD_3_PCT-t973688.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Mam podobny problem z niskim poziomem testosteronu właśnie tez po długotrwałej redukcji, bo licznych badaniach i wizytach u endokrynologów stwierdzono niedoczynność tarczycy mimo że tsh, t4 i t3 było w normie, tsh miałem na poziomie 3.7 ty masz 3.1 a lekarz stwierdził ,że zdrowy człowiek ma w granicach 1.0 także udaj się do endokrynologa by zbadał ci tarczycę, może to nie mieć wpływu na testosteron ale nie wykluczone ,że jednak ma wpływ.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa, mix kreatyn, przedtreningówka - porada

Następny temat

Bcaa, beta alanina, omega 3 - dawkowanie

WHEY premium