SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podejście FBW po raz kolejny...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rób co chcesz , kolejne osoby ci powiedzą to samo, owszem pierwszy obrazek miałbyc przestrogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dowodem mogą być wypowiedzi na ten temat na forum , tysiące wypowiedzi co do ćwiczeń obciążających kręgosłup w wieku nastolatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Wypowiedź to wypowiedź, chcę naukowe poparcie tej wypowiedzi. Ale nie kontynuujmy już tej dyskusji, bo do niczego nas raczej nie zaprowadzi...

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Straszny Kozak z ciebie :) Ja ci pisałem rób co chcesz, a wypowiedzi wieloletniego instruktora kulturystyki i treningu , który jest dyplomowany i ma nick MAWASHI nie jest naukowym poparciem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Mogę zerknąć na jego wypowiedzi? Podasz jakiś link, do tego, gdzie to wypisał? Z góry dziękuję.

"Straszny Kozak z ciebie"
Skądże znowu ^.^

"rób co chcesz"
Tak zamierzam, ale wolę niepotrzebnie nie ryzykować i upewnić się, bo mam przecież małą wiedzę co do tego...

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W dziale trening w domowych warunkach w wiekoszosci postów i jego artach.. a co do tego ze masz małą wiedze to sie zgodze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2132 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27518
Co ty pierdzielisz
Martwego nie może robić?
O skoliozie przez martwy ciąg to pierwszy raz słysze. Zresztą każde ćwiczenie w jakims stopniu obciąża kręgosłup....
Machaj śmiało na małych ciężarach to będzie git.

Zmieniony przez - UmciaUmcia w dniu 2009-12-24 15:41:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Machaj śmiało na małych ciężarach to będzie git.

To tak, ale przyznaj wiek i staż nieadekwatne do treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
@Testudos

Możesz robić martwe ciągi. Jednak musisz spełnić pewne kryteria:

a.) Mc musi być wykonywany poprawnie technicznie. (Bez kociego grzbietu itp.)a
b.) Nie polecam Ci szarżować z ciężarem dopóki nie opanujesz techniki i nie wzmocnisz dostatecznie pleców, narazie rób to z małym cięzarem.

Te wszystkie nagonki że nie należy robić MC to zwykła bzdura...
Ogólnie MC jest dość kontuzjogenne (duży nacisk na odcinek lędźwiowy pleców) dlatego narazie proponuje Ci bardzo mały ciężar + obejrzyj sobie kilka filmików instruktażowych.

Na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Tych kilka filmików instruktażowych mam juz za sobą, jak i wprawianie się do martwego ciągu samym gryfem też, więc raczej technika poprawna ;)
I wiem, że szarżowanie z ciężarem to dobry sposób na kalectwo, tak więc unikam tego.

A, panowie, co ogólnie o planie sądzicie? Nie przeładowany? Dodać może jedną serię na czworogłowe? Wyrzucić jedną serię wiosłowania, czy to raczej nie koliduje z martwym ciągiem?

Jak coś, to odpowiem później, teraz pora na wigilię ^.^

Every f***ing thing is possible.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na rzeźbe

Następny temat

5x5 Do oceny.

Wiecej