SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie z obciążeniem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
Od roku trenuje systemem FBW. Od pewnego czasu przestało rosnąć bicho, więc postanowiłem się podciągać z obciążeniem( co trening dodaje sobie około 0.5kg). Niestety to nie rozwiązało mojego problemu, biceps stoi w miejscu. Dodam jeszcze, że bez obciążenia w seriach podciągałem się 15-17x, z obciążeniem podciągam się 10x w każdej serii. Przy podciąganiu na drążku szerokim chwytem na plecy i na poręczach również stosuje obciążenie. Proszę o jakąś pomoc z waszej strony.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Pytania czy masz dobra diete,plan,technike podciagniec,trenujesz cale cialo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
wrzuc ankiete działu ostatni trening, j\w czy jest dieta ? problem moze lezec nie tylko w treningu ale w diecie lub ew. jej braku , albo zbyt intensywnym treningu, braku regeneracji

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
diety nie mam, natomiast staram się dobrze jeść. trenuje całe ciało. technika też jest raczej w porządku. wydaje mi się, że trening nie jest zbyt intensywny a z regeneracją nie jest chyba najgorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10667
No to właśnie odpowiedziałeś sobie na swoje pytanie. Przeczlicz dokładnie co jesz, przelicz ile czego potrzebujesz i zrób bilans.

Jeśli pomogłem przyznaj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
Sens w tym, że odkąd trenuje to nie odżywiam się jakoś specjalnie, od niedawna przestałem tak jakby rosnąć, klatkę robie tym samym ciężarem od jakichś 3 miesięcy i nie ma progresu. Od roku przytyłem ogólnie 10 kg i się zatrzymałem, łapka na początku też trochę urosła. Może to coś innego oprócz odżywania a tak jak już mówiłem ta kwestia się bardzo nie zmieniła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13618
Nie rośniesz bo nie ma diety. A że na początku rosłeś to nic dziwnego, pierwsze miesiące to boom masowo-siłowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3538
przestales rosnac bo potrzebujesz wiecej kalori ;) drążek najlepszy na plecy kazda technika wchodz w plecki praktycznie ale ogolem duzo partii mięsni pracuje na drązku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
no ale niestety nie jestem w stanie upilnować dobrej diety, teraz tym bardziej jak są wakacje. w roku szkolnym jest podobnie. jednym z powodów jest również to, że mamuśka michy pilnuje bo to ona obiady gotuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
to ile ty masz lat że cię mama karmi?
pozatym jeśli ktoś ma tobie pomóc to napisz coś o sobie - ankieta działu.

Zmieniony przez - bm_pl w dniu 2012-07-25 09:57:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1865
dieta to okreslony sposob odzywiania czyli jest zawsze - tylko jej cel jest rozny, jak wyzej ankieta dzialu + wymiary jakbys mogl podac, sam biceps nie pojdzie jesli cale cialo bedziesz trenowal to proporcjonalnie biceps bedzie wiekszy czyli skupiaj sie na cwiczeniach zlozonych

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening + lipomastia - zapraszam do tematu

Następny temat

Plan treningowy pod Streeta

WHEY premium