SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie się na drążku ..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
Witam Wszystkich .

Chciałbym żebyście mi podpowiedzieli, jak dobrze rozpocząć podciąganie na drążku. Nigdy tego nie robiłem, zacząłem od kilku dni.
Czuje, że jestem bardzo słaby w tym i nie mam pojęcia jakie wykonywać ćwiczenia żeby poprawiać swój wynik na drążku , koledzy mówili, zeby robić pompki, czy cos jeszcze ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1079
Jeżeli podciągasz się mniej niż 20 razy i chcesz poprawić swój wynik, wystarczy się podciągać! Pompki chyba raczej nie pomogą ci w podciąganiu. Jeżeli robisz około 10 powt. to możesz próbować robić np. 5 z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
A ile razy teraz jesteś w stanie się podciągnąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
10 moze troche więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jak na początek to nie jest w cale tak słabo ale pewnie musisz jeszcze popracować dobrze nad techniką i proponowałbym się na tym skupić najpierw.
Jeśli chcesz zwiększyć liczbę podciągnięć to po prostu z takim wynikiem się podciągaj w kliku seriach. Możesz także jak wyżej zostało napisane zmniejszyć liczbę powtórzeń w serii i dodać obciążenie co też jest dobrym wyborem.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2014-01-25 17:18:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
to może jeszcze miesiąc będę się podciągał bez obciążenia a później z obciążeniem . Bo za jakiś czas chciałbym zacząć podciągać się szerokim chwytem za kark.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Podciągaj się do klatki, nie karku, zdrowsza wersja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
Na dzień dzisiejszy nie dam rady jeszcze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3131
Jeśli zależy Ci na samej liczbie podciągnięć to przyjrzyj się programowi majora Armstronga np. http://manlypat.wordpress.com/2009/02/24/armstrong-pull-up-program/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij się podciągać także nachwytem bo podejrzewam że te 10 powtórzeń jest podchwytem a jak wiadomo tak jest lżej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy - pomoc !!

Następny temat

Trening na mase dla kobiety!

WHEY premium