SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 591 Napisanych postów 1124 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8627
Jaka ilosc powtórzeń podciągania sie działa lepiej na plecy
4x10 bez obciążenia czy
4x10-9-8-7 za każdą serią dodając obciążenie
ktora wersja lepiej na mase zadzaiała????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Końcową fazę ruchu można pominąć.
Ja aktualnie podciągam się do nosa.

Robiąc pełne,książkowe podciągnięcia do klatki nigdy bym nie doszedł do 50kg szerokim nachwytem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
No jak podwiesisz 50 kg to lepiej zadziała 50 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 591 Napisanych postów 1124 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8627
Pandarek
No jak podwiesisz 50 kg to lepiej zadziała 50 kg

Prosił bym o konkretną i wyczerpującą odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3700
na mase to raczej dieta jest :) a jesli chodzi o wieksza sile to mi zawsze mowili zeby nie robic piramidy tylko stale obciazenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 591 Napisanych postów 1124 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8627
krypol85
na mase to raczej dieta jest :) a jesli chodzi o wieksza sile to mi zawsze mowili zeby nie robic piramidy tylko stale obciazenie :)

Ok to robił to piramidki nie będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Dobra, teraz serio:
Daj mniejszą ilość powtórzeń, np 6 i dowieszaj ciężaru co serię 5 albo 10 kg. To się wydaje dużo, ale tak naprawdę to mały % masy ciała. Jak już się zniszczysz na 15 czy 20 kg na X ruchów, to robisz regresy- czyli odejmujesz tyle samo kg i opór powtórzeń. Co tydzień starasz się dołożyć 2,5 kg albo 5 kg do topowej serii.

Oczywiście im większy ciężar tym sensowniej robić negatywy- czyli np 2/3 powtórzenia sam i prosisz kogoś żeby Ci pchał kolana, a sam się opuszczasz 3/4 razy, ewentualnie z ławki wejście na drążek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 591 Napisanych postów 1124 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8627
Pandarek
Dobra, teraz serio:
Daj mniejszą ilość powtórzeń, np 6 i dowieszaj ciężaru co serię 5 albo 10 kg. To się wydaje dużo, ale tak naprawdę to mały % masy ciała. Jak już się zniszczysz na 15 czy 20 kg na X ruchów, to robisz regresy- czyli odejmujesz tyle samo kg i opór powtórzeń. Co tydzień starasz się dołożyć 2,5 kg albo 5 kg do topowej serii.

Oczywiście im większy ciężar tym sensowniej robić negatywy- czyli np 2/3 powtórzenia sam i prosisz kogoś żeby Ci pchał kolana, a sam się opuszczasz 3/4 razy, ewentualnie z ławki wejście na drążek.

Nikt mi w tym nie pomorze bo mam swoją siłke i sam zawsze cwicze ale sproboje robic 4x10 lub 4x12 i jakos sobie radzic z tym sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Ja bym spróbował na Twoim miejscu chociaż raz podwiesić ciężar- pozytywnie się zaskoczysz swoją siłą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 591 Napisanych postów 1124 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8627
Pandarek
Ja bym spróbował na Twoim miejscu chociaż raz podwiesić ciężar- pozytywnie się zaskoczysz swoją siłą.

Podwieszałem od dłuższego czasu ale czas to zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I wrócić do punktu wyjścia?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 591 Napisanych postów 1124 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8627
ronie220
I wrócić do punktu wyjścia?

nie bo piramidki juz nie bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPRAWDZENIE POPRAWNOŚCI ĆWICZEŃ PILNE

Następny temat

masa czy redukcja. Kilka pytań od laika

WHEY premium