SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie/Bicepsy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Cześć mam pytanko do Was Czy przy podciąganiu i stale zwiększanej liczbie powtórzeń na serie, mogę liczyć na przyrosty (bicepsa) ? Bo do tej pory wykonywałem taką samą ilość powtórzeń, i zamierzanych efektów to nie przynosiło I na jak długo taka opcja pozwala na rozwój aktonów bicepsa? POZDR !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
a ile sie podciagales razy 3 ? 5 ? 10 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
na obecną chwile max mogę 5-6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 622 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
I jak dlugo tak cwiczyles?

"Głupi jest ten który myśli ze jest mądry"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
No ze 2 miechy (często nie regularnie) Widney ale jest to opłacalne na dłuższą metę ? nawet jeśli robił bym postępy, z ilością powtórzeń to czy bajceps ruszył by do przodu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Przy samym podciąganiu? Wątpie... zacznij ćwiczyć całe ciało

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Jejku bugi... ćwiczę całe ciało ! ale pytam się z wyjątkiem tego... czy można liczyć na przyrosty, zwiększając liczbę powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 681 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21946
Na pewno wzrośnie wytrzymałość ramion i jest też szansa, że się powiększą, ale z pewnością trochę czasu na to potrzeba ;)

DZIK !!

▪█─────█▪

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Dziku o to mi chodziło MAsz Soga !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
ja po podciaganiu podchwytem czuje duza pompe w ramionach ale robie od 15-20 powtorzen i mysle , ze napewno to cwiczenie przeklada sie na rozrost bicepsa

Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2012-01-06 20:08:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Dzięki Fluor również przydatna wypowiedź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o tym dzieciaku? (5 lat)

Następny temat

Co myślicie o tej książce?

WHEY premium