SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie. CEL: 21 powt.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4363
Witam,
potrzebuję jakiegoś skutecznego planu by zwiększyc ilosc podciągniec na drążku. W lipcu 2008 mam egzamin i najlepiej gdybym osiągnąl 21 powtórzeń. Obecnie jestem w stanie wykonac 8-9. Jeśli ktoś mógłby pochwalic sie jakimś dobrym planem w miare na moje warunki byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
jesli moge spytac na co te egzaminy??

a tak w temacie to chyba zainwestowanie w drazek i podciaganie sie w domu zwieksza ilosci powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4363
Startuje do szkoły oficerskiej. Mam dostęp do siłowni na którą chodzę już z 3 rok. Chodzi mi o coś konkretnego ile razy w tyg, ile powt, jaka progresja itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
WYSZUKIWARKA... Było już pełno takich tematów.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2304
Możesz napisać o jaki rodzaj podciągania chodzi ?? Podchwyt ?? Nad chwyt ??

"Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu"
"""Handball"""

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4363
owszem było pełno ale żadnym nie znalazłem jakiegoś konkretnego planu. Chodzi o podciąganie nadchwytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2304
A masz do dyspozycji drążek ?? Jeśli tak to ćwicz najlepiej seriami 5x5 i z każdym tygodniem zwiększaj na 6x6 --> 7x7 idtd

"Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu"
"""Handball"""

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4363
tak, mam do dyspozycji drążek i taką maszynę do podciągania ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treening do oceny MASSA

Następny temat

Plan - ogolny kontakt z siłownią. Przyzwyczajenie do większęgo wysiłku siłowego.

Wiecej