SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podbite oko- macie jakieś sposoby??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
rób zimne okłady, tak naprawdę za dużo z tym nie wykombinujesz- pobędzie,pobędzie i zejdzie:) nie ma rady- nie trzeba się było bić!
2

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2423
nie żebym się czepiał ,ale CzaroSW archeologiem chyba powinien zostać bo temat z przed roku odkopał :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3235
Przeprosił za to przecież. Co więcej lepiej żeby temat odkopać i wnieść więcej informacji, niż zakładać 2...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi tez sie to ostatnio zdarza..w sumie mi nie przeszkadza to w niczym(praca przed komputerem), najlepszy sposob to nie dac sie trafic:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125
Ja stosuję z powodzeniem Arcalen - małe i duże siniaki schodzą szybciej. Nie zauważyłem żeby maść miała właściwości rozgrzewające (jak np. Ben Gay).

Zamieniłbym całe życie na jedno spojrzenie w oczy wilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 45
Pozwólcie, że odświeżę nieco temat. Mam pytanie odnośnie podbitego oka. Jakiś miesiąc temu podczas treningu, dostałem niefortunny cios, który spowodował zapuchnięcie oczodołu, co w konsekwencji zmieniło się w sinika pod okiem. Po jakiś 3-4 dniach opuchlizna zeszła. Został siniak, który z każdym dniem malał. Jednak od jakiś dwóch tygodni została taka smuga tego siniaka pod okiem i nie wiem czy jest szansa żeby się jej pozbyć. Siniak jest widoczny i nie wygląda to estetycznie. Nadmienię, że smarowałem miejsce sinika maścią arnikową po tygodniu od zdarzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca Zandarmerii wojskowej

Następny temat

Karate + Boks. Prośba o porade.

WHEY premium