SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podbijamy teścia nebivol ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4013
Czołem szukając info o sposobach leczenia jatrogennych zaburzeń seksualnych natknąłem się na ciekawe badania beta blokerów link. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18260876 co szanowni forumowicze sądzą na ten temat ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4013
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
daj ankietę działu,leczysz się masz jakieś htz wprowadzone/ bo tak naprawdę to nie wiadomo o co dokładnie pytasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4013
Konkretnie chodzi mi o to że nebivol w badaniach wykazuje zdolności podwyższenia endogennego testa nawet o 85 % a pytanie to czy może ktoś próbował czegoś innego niż tribulus lub zma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
tribulus to akurat placebo,zma to na poprawę snu nie ma co liczyć na jakieś poprawy,jedyny produkt warty uwagi to daa lub htz ugadać z lekarzem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja do oceny

Następny temat

Kontynuacja cyklu ?

WHEY premium