SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podbicie kcl oraz mąka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 15730
Witam, moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 3000, chce zmieścić się w 4 posiłkach ale jest ciężko, trenuje sztuki walki.

1.Czym podbijacie kalorie by było nadal zdrowo? (Chodzi mi o dodatki typu mąka itd.)

2. Jaką mąkę wybrać, wiem że żytnią ale czym się ma typ 2000 od innych?

Obecnie podbijam sobie smażąc na smalcu oraz kotlety w mące żytniej 2000/ banan po treningu. (Szukam pomysłów.)

Zmieniony przez - vAsher w dniu 2019-07-03 14:48:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6387 Napisanych postów 75340 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 631659
Maka pełnoziarnista , pozatym typowe posiłki jak ryż z kurczakiem proponuje zastąpić ich bardziej kalorycznymi odpowiednikami może to okazać się rozwiązaniem niezwykle korzystnym. I nie namawiam tutaj do wprowadzania produktów będących źródłem tzw. pustych kalorii, a takich które charakteryzują się nie tylko wyższa gęstością energetyczną, ale również – odżywczą. Tak więc zamiast białek jaj warto jest jeść całe jaja, zamiast piersi z kurczaka – udka, lub mięso wieprzowe, zamiast chudego twarogu – ser podpuszczkowy miękki taki jak mozzarella. Dzięki temu w podobnej objętości pokarmu będzie można dostarczyć większą dawkę kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10995 Napisanych postów 118880 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1390157
pokaż jak ta dieta wygląda, pewnie dużo nie jadasz, mąka jako panierka to słaby pomusł, już lepiej do jakichś omletów się nadaje, ale i tał łatwiej jest zjeść ryż niż omlet z mąki wg mnie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieszanka suplementow

WPC zestaw