SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podajcie wasze najlepsze wyniki i od ilu lat trenujecie.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5904

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 441
Witam. Ja cwicze na siłce dokładnie 4 miesiące, w miare systematycznie co dwa dni. Diety żadnej nie mam i nie miałem. Wszystkie odżywki i suple jakie brałem to:
-new mass mutation
-około 100caps kreatyny mono z Olimpu (łączyłem z mutantem w/w)
-Biogenix Cell Pump natural
-Białko WPC 80
-Massacra Olimp
Troche dużo jak na te 4 miechy no ale większośc było w małych ilościach i tak po 15 dni starczało.

Osiągnięcia:
na klate zaczynałem od 30kg teraz około 65 może i nawet 70kg ( cwicze więcej a po mniej kg)
biceps początkowo 30cm teraz 34cm

Jak myślicie 4 cm w 4miesiące to dużo??
W 4miesiące 35kg więcej na klate, dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 8 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17197
Nie wiem, czy duzo ale pamietaj ze z dieta osiagnalbys o wiele wiecej i nie 'trublbys' sie za szybko odzywkami - bezsens!

moj rekord to 140 WL

Zmieniony przez - Gawus w dniu 2011-03-09 19:01:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 441
Ok, ale moim zdaniem dieta też jest troche kosztowna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19371
mniej niż odzywy, które Ci nic nie dały pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 8 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17197
Wolalbym wydac 1000zl/miesiec na diete niz 1000zl/miesiac na odzywki.
Pozatym, przy diecie masz o wiele wieksze efekty i sa one trwalsze niz odzywki. Sprobuj teraz przestac cwiczyc i nie miec diety a gwarantuje, ze za miesiac spojrzysz w lustro i powiesz - NIEMOZLIWE

Zmieniony przez - Gawus w dniu 2011-03-09 19:34:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wiadomo. Ja postawiłem na odżywki, jak będzie więcej monet w portfelu to diete jakąś sobie zapodam no ale na razie bieda, kryzys.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23432
bedzie jakis contest na tekst roku? Bo mam pare kandydatow tutaj jeden z moich faworytow

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 41358 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126104
zamykam spamposta

TWORCA ALTERNATYWNEJ DROGI (i nie tylko) - zaprasza do dzialu NUTRIFARM
i lektury magazynu PERFECT BODY http://www.perfectbody.pl

Dieta JEM / NIE JEM pozwala na wiecej !
http://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_dieta_by_Biniu_oficjalny_watek_Q&A_Patrz_str_1-t931736.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zdrowie a odżywki

Następny temat

SP 80 + sojavit

Fruzelina