SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 328253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 212


jakie czwiczenia na klatke i ramiona w domowych warunkach ? cel;przyrost masy miesniowej . waga;80kg , wzrost;180cm. do dyspozycji mam draze do podciagania , lawka ukosna (typowa do brzuszkow) , orbitrek , hankle 8kg oraz motywacje z determinacja , dieta jest , suplementy takze

nie ma to tam to ja zawsze co chce to mam to

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73
Ja bardzo proszę o poradę jak brać NitroBolon II + Creatine Micronized 200 Mesh + Dextroza. Z góry dziękuję!

Looking at my own reflection... When suddenly it changes!!! Violently it changes!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
nie no bez przesady, zawracać głowe zawodowcowi o takie go..o? z tym pytaniem to do działu odżywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73
Racja sory jak coś, nie było pytania

Looking at my own reflection... When suddenly it changes!!! Violently it changes!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
nie no luz tylko chodzi o to żeby nie śmiecić tutaj jak odp można znaleść w innym dziale
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 212
co nie zmienia faktu ze nikt mi nic nie odpowiedzial

nie ma to tam to ja zawsze co chce to mam to

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Saide-no kolego spożywasz duzo posiłków,jest w miare oki ale nie ukrywam że głównie źródło białka to twaróg,co uważam że mozna by zmienic-w jednej porcji nawet ostatecznie tej przed snem,co nie znaczy że twaróg jest zły.

Co do innej pory to z rana między posilkami lub do drugiego śniadania,trzecia ew,porcja białka to 30 minut po treningu zaraz po powrocie do domu.

BCAA -tylko przed i po treningu.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
jeszcze do tematu wyżej areoby jeśli masz sporo fatu to rano na czczo.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
SUPLES-juz pk debiutach,odwadnianie to Ja chyba robie nie konkretne bo zaledwie na 16 godzin przed startem nie pije,ładuje sie tylko węglami 50/50 proste i złozone co 2 godziny-to tak ew jakbys gdzies chciał to jeszcze spróbowac,na przyszłośc pisz wcześniej.

Pozdrawiam.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
żeleś-jest troche pytania i pisania:
gęstośc ja nazywam twardośc,co dok,ładnie to nie powiem bo robie napewno intensywnie ale zawsze jest to zgodne z treningiem intuicyjnym.

8-10 tyg rocznie,5 x tyg.napewno skracam w tym okresie weglowodany na poczet białek-tłuszcze bez zmian.suple to gluta,bcaa,białko.arginina,nitrobolon,clenburexin.
Co do treningu jeszcze to 4/5 cwiczeń na partie po minimum 10 powtórzeń,z przerwami nie przekraczającymi 1 minuta.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

Wiecej