SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 329859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
Witam. Układam sobie dietke z mała ilościa ww, spora iloscia białka, reszte kcal chce podbijac zdrowymi tłuiszczami lecz wyczytalem takie jedno zdanie "Dziennie nie powinien on przekraczać ilości większej niż 30% spożywanych kalorii", i teraz pytanie czy to tyczy sie do kazdego czlowieka, czy jesli smigam na silownie to nie musze na to za bardzo zwracac uwagi, tluszczu u mnie wyjdzie kolo 55% w dietce, zeby spozywac odpowiednia ilosc kcal.

Siłka jak narkotyk - uzależnia =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
navoo92 dieta tłuszczowa opiera się właśnie na podobnej zasadzie,podobnej bo w jej przypadku węgli nie ma prawie w ogóle w diecie, maksymalnie chyba ok.20/30 gr. z tego co się nie mylę, resztę stanowią białka i właśnie tłuszcze.
Poczytaj sobie na ten temat,w necie jest mnóstwo info na ten temat, z własnego doświadczenia i kolegów powiem jednak,że nie jest to metoda dla każdego i nie każdy może na niej normalnie funkcjonować.U mnie brak węgli ( już poniżej 100gr.dziennie) powoduje zawroty głowy, ogólne osłabienia,znużenie, brak koncetracji i brak chęci do treningów, nie mówiąc już o kiepskim wyglądzie i płaskich mięśniach.
Dla mnie najlepsza jest dieta zróżnicowana,z mniejszą ilości węgli i tłuszczy a dużą ilością białka.

jabolcokk jesteśmy, jesteśmy z tym że nie 24/h nie wiem jak Ty ale my z Tomkiem mamy jeszcze prace w której musimy odbębnić codziennie 8h, zrobić swoje treningi i poświęcić minimum czasu rodzinie.Czasu na odpoczynek nie ma praktycznie w ogóle a jak już jest to wskakuje właśnie tutaj do Was,żeby pomóc.Trochę cierpliwości, już zaglądam

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2010-06-22 00:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7145
Witam . Mam pytanko odnośnie cykli kreatynowych ćwiczę ok 3 lat chciałbym maksymalnie wykorzystać cykle na mono , miałem już 2 . Więc moje pytanie jest takie ile opłaca się robić cykli na mono aby to było skuteczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
dzieki giszman za odp. wiec Twoim zdaniem jakie powinienem przyjac ilosci b/t/ww . bialka 2.5g, ww 1.5g a reszta tluszcze ? czy tluszczy bedzie za duzo? nie chce potracic miesni ale troszke zrzucic fatu ( jak kazdy hehe ) tylko czytalem duzo artykulow a kazdy zaprzeczal poprzedniemu i sam nie wiem czy moge ustawic wiecej niz 30%kcal z tluszczy czy nie, jesli nie,tluszczy ustawie 30%, bialka 2.5g/kg a ww musialbym zrobic z 3g-4/kg a mysle ze jest to troszke przy duzo jak na moj organizm, co o tym sadzisz?

Siłka jak narkotyk - uzależnia =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Witam, znów mam pytanko,

Jakie produkty (najlepiej mało kaloryczne i wartościowe) i suplementy, odkwaszają organizm ????

Jakbyście mogli odpisać mi w moim temacie byłbym bardzo wdzięczny:

https://www.sfd.pl/JaBi__jabolcokk__Redukcja_na_Clenburexin_2_i_Lipo_X_PACK_Z_-t610530-s35.html#post6

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
Witam mam kolejne pytanko :) Otóż, zwykle jak jestem na cyklu kreatynowym to trwa on tylko miesiąc(zawsze tak jakoś wychodzi, ze nie moge dłużej bo coś tam...) i jestem teraz na 3 cyklu samym mono i ten cykl tak samo będzie trwał miesiąc(bo w piątek wyjeżdżam do Anglii i kończe brać kreatyne) zostanie mi gdzieś tak ok 80g kreatyny - co z tym mam zrobić ? Czy jak zrobie przerwe 10dniową(bo bede tylko 10 dni w Anglii) od brania kreatyny to później moge zacząć ją po tych 10 dniach znów brać? duże będą spadki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
edek186 przede wszystkim,żeby rezultaty suplementacji kreatyną były maksymalne to i dieta musi być dopięta na ostatni guzik.Kreatyna zwiększa między innymi synteze białek oraz zatrzymuje wodę w mięśniach, tak więc musisz zwrócić uwagę na to żeby dostarczać swojemu organizmowi dostatecznie dużo budulca w postaci białek oraz pić dużo wody.Nie zapominaj też o węglowodanach i zdrowych tłuszczach, jeśli chcesz budować masę mięśniową to tych pierwszych musi być zdecydowanie więcej niż białek.
Co do cykliczności stosowania kreatyny, dobrym sposobem są cykle trwające 6-8tyg. z przerwą na min.4 tyg w trakcie,której możesz wspomagać się argininą AAKG, która daje podobne rezultaty do kreatyny.Po 4/6 tyg.przerwy od kreatyny możesz wrócić do jej stosowania, przy czym im dłuższa przerwa tym lepszy efekt w trakcie kolejnych cykli.

navoo92 moim zdaniem jeśli chcesz zrzucać tkankę tłuszczową i zachować przy tym jak najwięcej mięśni to powinieneś zacząć od małych zmian bazując na obecnej diecie, a nie zmieniać wszystkiego w ciągu jednego dnia.
Napisz mi przede wszystkim czy aktualnie wykonujesz treningi cardio i jak wygląda Twoja obecna dieta: B/W/T??

jabolcokk faftaq już udzielił Ci wyczerpującej odpowiedzi, ja mogę tylko przytaknąć.

Pawel161 biorąc pod uwagę,że zostało Ci tylko ok. 80gr tej kreatyny to możesz zrobić dwie rzeczy:
1.przez te 10 dni podtrzymać stężenie kreatyny w organizmie, przyjmując 5 gr. codziennie rano i po powrocie z urlopu do treningów skończyć opakowanie.Przerwa 10dniowa spowoduje zmniejszenie stężenia kreatyny w org. co na pewno przełoży się na spadki.
2.druga opcja to po prostu skończyć cykl przed wyjazdem i po 4/6 tyg.przerwy zacząć kolejny.Wtedy będziesz mógł wykorzystać pozostałości z tego cyklu.

Pozdrawiam.
2.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2010-06-23 15:06:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium