SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatkujący.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79
Witam.
Mam 16 lat 185cm wzrostu i 97kg wagi, chciałem od 1 kwietnia zacząć chodzić na siłownię.I mam pytanie?
Ważę prawie 100kg i czy mógłbym masę zamienić na rzeźbę? Czy podczas ćwiczeń na siłowni mógłbym to wyrzeźbić? Wiem że potrzebna jest też dieta lecz z ułożeniem jej nie będę miał problemów. Chciałem 3 razy w ciągu tygodnia chodzić na siłownię i zażywać kreatynę. Co o tym myślicie? Proszę o wyrozumiałość :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
kreatyne na razie odstaw, nie wykorzystasz jej potencjału
masy (tłuszczu) nie da sie zamienic na mięsnie chyba ze jestes Jezusem i wodę zamienisz w wino;)
nie ten tym komórek , zacznij od diety z bilanesem - 200/300 kcal i obserwuj organizm
zacznij od teraz jesli siłownia od czereca t ozacznij biegac/pływac jeździc - każda forma ruchu

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79
A jeżeli bym chodził na siłownie, przestrzegał dietę to nie spalił bym tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
tak spalisz, ale ty pisałes ze chciałes zamienic masę na miesnie

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
redukcja = ujemny bilans kaloryczny
masa=dodatni bilans kaloryczny

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79
Dobrze dziękuje i zastosuję się do rad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
powodzenia melduj o postępach ;)

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

'Naturalny' sprzęt - jakie polecacie ćwiczenia?

Następny temat

Obwód Lafay

WHEY premium