SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1674
Siema. pisze żeby się dowiedzieć czy coś zmienić dodać czy odjąć w planie treningowym który sobie napisałem. w wakacje chodziłem na siłkę ale te czasy minęły kumpel wyjechał i zostalem sam i postanowiłem wziasc się do roboty. A wiec tak posiadam 2 hantle 4 KG i jedna dużą 8 KG. robię tak:
A6W
5x10 pompki
3x30 brzuszki
3x15 przysiadów (z hatla 8 KG na karku)
3x - biceps (nie mam okreslonej liczby robię tak długo póki się nie zmęczę)
dzisiaj będzie mój 6 dzień treningu i po każdym tygodniu chce sobie podnosić poprzeczkę. Co Wy na to co byście poradzili zmienili dodali
pozdro ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1674
dieta dieta dieta.. nie mogę prowadzić diety dlatego ze choruje na fenyloketonurię. już tłumacze. to jest dieta NISKOBIAŁKOWA i to jest przymus to jest choroba dlatego nie mogę prowadzić diety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Wroc na ta silownie, serio ;)

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1674
nie mam gdzie.. ze znajomych nikt nie ma a mieszkam w wiosce i niemamy siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3443
Proponuję jeszcze dorzucić podciąganie.I pompki rób np 3 serie z szerokim rozstawieniem rąk 3 serie z wąskim i 3 na krzesłach.Najlepiej ułóż sobie dziennik treningowy np.
1 dzień = plecy(podciąganie), brzuszki i hantle(bicepsy)
2 dzień = przysiady
3 dzień pompki(klata, tricepsy), brzuszki
No nie będę Ci tu wypisywał, musisz sobie to sam ułożyć, żeby Ci pasowało i żeby starczyło czasu na regenerację ;) Pamiętaj o dobrej rozgrzewce przed treningiem i rozciąganiu po treningu.Życzę powodzenia.

Zmieniony przez - K0f4l w dniu 2012-04-03 19:18:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
Masakra... przede wszystkim nie ćwicz codziennie! a6w też odpuść, to do niczego.
Zajrzyj do podwieszonego tematu "Plan treningu dla osób początkujących, foty str.12" (albo wpisz to w googlach z dopiskiem sfd i będziesz miał na tacy) albo zaopatrz się w trochę więcej ciężaru (choćby robionego samemu, np. ja taki mam ) i poszukaj planu FBW traktora. I jeszcze czytaj dużo podwieszonych tematów w dziale tym i nie tylko.

Stop talking! Just train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Zapoznaj sie z tym linkiem:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp 

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j.w ułóż trening i wklej go tutaj, co do brzucha wyrzuć to a6w czy ABS II Najlepsze ćwiczenie na brzuch według mnie to unoszenie kolan w zwisie na drązku 3-4 serie po 10-15 powt.

Zmieniony przez - Erpek1 w dniu 2012-04-03 19:45:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
To teraz pompeczki rob na 3 taboretach. Poloz sobie cos tak z 10-15cm ponizej siedzen krzesel i za kazdym razem dotykaj tego przedmiotu. Ze 3 serie po 12 ruchow. A przysiady jak juz to bulgarskie, ze 4 serie po 12 ruchow. Drazek by sie przydal do podciagania, ale jak nie Masz to zawiesc(obwiazac) recznik na klamce(z jednej i drugiej strony, i zlap dwa konce, zaprzyj sie nogami gdzies dalej od trzymania i sie przyciagaj, dwoma rekoma, a pozniej mozna jedna. Dzieki czemu drazek przez pewien czas nie jest potrzebny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie podpowiadaj mu głupio, bo ma i tak żle ułożony ten trening i czy zmieni zwykłe pompki na pompki na 3 taboretach czy zacznie robić przysiady bułgarskie to mu to nic nie da. Niech ułoży porządny trening i da tu do oceny, ma podklejone tematy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Nogi, plecy, klatka jest trenowana, czy to jest zly trening? A jaki wedlug Ciebie jest dobry trening bez sprzetu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nogi: Przysiady jednonóż "Pistolety" Rozgrzej nogi bardzo dokładnie bo można bardzo łatwo złapać kontuzje.
Plecy: Podciąganie nachwytem 3-4s
Klata: Dipsy 3-4s
Barki: Pompki barkowe 3-4s
Triceps: Pompki wąsko/pompki odwrotne
Biceps: Podciąganie podchwytem odstep miedzy rekami 10cm opuszczaj sie troche nizej niz 90 stopni

Zmieniony przez - Erpek1 w dniu 2012-04-03 21:23:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam.jestem nowy,potrzebuje dobrego treningu na mase w warunkach domowych

Następny temat

Dziennik treningowy.

WHEY premium