SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatek treningu z wspomagaczami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68
Witam mam 17 lat. Mam profesjonalna siłownię w domu i dużo zapału do pracy. Mam straszne problemy z utrzymaniem wagi moj lekarz twierdzie że mam cholernie szybka przemianę materii. Jem ogromne ilości jedzenia dużo tłustego mięsa i słodyczy. Nie potrafię sie przebic przez 60 kg. Mój kolega radził mi żebym zaczoł brać gainera typu trec mass xxl i do tego jakąś metę lub kreatynę ale ja się na tym kompletnie nie znam. Zależy mi na tym żeby mieć duże i ładnie wyżeźbione mięśnie oraz trochę masy. Mniej więcej chcial bym wyglądac jak kick boxer. Co o tym myślicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
dobra szybka przemiana materii to nic złego kolego...

no niestety ale odpowiedź jest jedna.... ŻARCIE

dużo żarcia ... dużo kalorii

aby zdobyć masę mieśniową oprócz treningów musisz spozywać więcej kalorii niż jesteś w stanie spalić...
policz sobie któregoś dnia ile zjadłeś kalorii i porównaj ze swoim zapotrzebowaniem

gainer może Ci pomóc w podbiciu kalorii ale kreatyna narazie nie jest Ci potrzebna...

metka... to g**** - za to się nie zabieraj nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 255 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1729
1.daj ankiete bo nic o Tobie nie wiemy.

"LIFE IS TO SHORT TO BE SMALL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68
Mam 175 wzrostu nie stety chciał bym więcej no ale chyba nie da rady już :( Bardzo dużo trenuje box że tak powiem nieźle mnie już w barkach rozepchało na boki dosyć ładnie to wygląda. Koledzy twierzda że mam ładną rzeźbę ale mnie to nie satysfakcjonuje. Mam 32 cm w łapie to bardzo malo ale zawsze coś dodam że jak zaczynałem ćwiczyć miałem 28 cm i na sucho doszedłem do takiego efektu w ciągu 6 miesięcy. Wyobraźcie sobie jak jak wygladam mając 175 cm wzrost i 60 kg wagi jestem po prostu chudy i nie będe tego ukrywać. Co zalecali byście mi brać oprucz dobrej diety to co jeszcze na mięście jakieś środki w miare nieszkodliwe a efektowne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
nie ma takich magicznych środków które pomogą Ci nabrać masy... uwierz że najwiecej zyskasz jesli będziesz dobrze jadł

napisz jak wygląda Twój przykładowy jadłospis dzienny ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68
śniadanie przed szkołą to dwie szklanki mleka z 4 kawałki chleba z żółtym serem i kiełbasą w szkole powtórka około godziny 12.00 w domu obiad zazwyczaj jakoeś smażone mięso zalezy co sie trafi. puźniej podwieczorek chleb z 2 kawałki z jakimś dżemem bardziej na słodko jem podwieczorki. No i kolacja puźno jak najpuźniej żeby zachoać coś tego tłuszczu to mięsko jakieś zawsze sie zje. A co bys mi proponował i czemu odradzasz różne środki? nie jesteś za bardzo za odzywkami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
Jesli koniecznie chcesz wydać na coś kasę to juz Ci piszę:

- białko / lub gainer
- tran / kupisz go nawet w aptece
- multiwitamina i minerały / też apteka

i 100 kg piersi z kurczaka i 100 kg wołowiny - to jest niezbędne


staraj się aby w każdym Twoim posiłku było źródło pełnowartościowego białka. Pamiętaj że kilka plastrów wędliny to bardzo mało białka, pomimo ze jest to mięso /ale mocno nasycone wodą/
i jedz dużo... wiem że to nie łatwe bo nawet mi z pełna świadomością że musze, to niekiedy już się nawet takich ilości jedzenia jakie potrzebuje, jesć nie chce. Ale trzeba... jedzenie to klucz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68
Ok to już coś więcej wiem a co do tego Gainera to masz jakąś konkretna zaufaną markę? Gainer + dobra dieta jakie daje efekty np po miesiącu zażywania Gainera i dużych ilości jedzenia czego moge sie spodziewać ? Na rużnych naklejkach widziałem 8 kg waki w miesiąc ale coś mi sie to mało wiarygodne wydaje. Ile musiał bym tego brać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 177
Jeśli chodzi o gainer to Mutant Mass, sprawdzony i dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68
a czy ktos by mi mógł powiedziec co to jest tak najprościej ?

Muscletech naNO Vapor - 960 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 255 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1729
jest to stack przedreningowy na pobudzenie i napompowanie tlenkiem azotu (lepsza pompa).odpusc sobie jak narazie ten suplement kup gainera lub carbo + bialko osobno ale to juz wiekszy wydadek.a najlepiej uloz diete i masa pojdzie nie ma bata.

"LIFE IS TO SHORT TO BE SMALL"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny kształt brzucha

Następny temat

15 lat`ek dieta i plan

WHEY premium