SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatek kuracji odzywkowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema all .zakupielm sobie hmb i megabol dibencozide ,czy ogolnie mozna je laczyc a jak tak to jak lykac,trenuje juz 2 tygodnie i efekty iwdac,czy po odzywkach bedzie lepiej czy pojdzie mi masa dzieki tym proszkom hehhe ,czkam na wypowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
kup sobie pierś z indyka koło kg zapłacisz koło 24zł - bedzie na dwa obiady ( u mnie ). Mały staż , mało kasy dopracuj diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziomus hyhy poczytaj troche( z tylu opakowania powinno cos byc) jest tam napisane na tyle na ile trzeba wiec....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"trenuje juz 2 tygodnie i efekty iwdac" kolego pojęcia nie masz o rzeczy, nawet nie próbuj tych śodków bo tak cię rozwali ze sie w dziwach nie zmieścisz, i jak wezmiesz wieczorem to rano nie zmieścisz sie w żadne ciuchy i jak do szkoły pujdziesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
gruda ja brałem kiedys dibencozide magnum i musze Ci powiedzieć ze na mase jest świetne Zwiększa też łaknienie.
Podają zeby brać 3 tabletki dziennie ale ja brałem 4 i było ok, pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
smutni są ludzie, którzy myślą tylko o tym, żeby nawp*****lać się od samego początku jakis odżywek i po pół roku wydaje mi się że będą wielcy.....Założe się, że za rok nawet ci się cwiczyc nie bedzie chcialo

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiec trenuje od 2 tygodni max ilem moge czyli 14 dni przez te 2 tygodnie
i uwierzcie mi ze widac efekty na klatce i w bicepsie ,zreszta to co kupilem to nie sa zadne sterdydy tylko odzywki .owszem na opakowaniu jest napisane co i jak ale prosilem o rade profesjonalistow hehehe,zreszta lepiej nazrec sie odzywek niz zabijac sie powoli kuracjami z mietka i omka.a na silownie bede chodzil na pewno przez pare latek nie jestem jakims losiem ktory zjada co popadnie i czeka z zalozonymi rekami
Pozdro all dziex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i chodzi mo ogolnie o to czy mozna te odzywki polaczyc razem
(nie badz glupi nie bierz koksu)hehehehhe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
pij mleko, bedziesz wielki

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
tak wielu mówiło tak wiele a zostało tak niewielu /wytrwałych w tym sporcie/

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
"czyli 14 dni przez te 2 tygodnie"

acha czyli zwolennik teorii amatorow - mmiesien rosnie NA trenigu , hehe...

PS miesien NIE rosnie na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
miesien rosnie PO treningu...nie NA treningu...bez diety mozesz sobie jesc ile odzywek chcesz a efekty beda srednie jednym slowem...(sam tak robie :P chodz zaczynam miec juz dietke :P)

Zreszta jesli cwiczysz 7 dni w tygodnu to samo w kolko to..POWODZENIA I KRZYZYK NA DROGE :P

Jak ja bym chcial widziec efekty po 2 tygodniach ech...:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CF vs Mass xxl

Następny temat

Co myślicie o takim połącznieu?

WHEY premium