SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujacy(bardzo mlody)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8
Wtam otoz mam problem.Chodze na silownie juz 3tygodnie jestem calkiem zielony w tym temacie.W prawdzie mam 13lat ale nikt w to nie wierzy zawsze mowia ze mam 15-16lat.Moje osiagi ni są fascynujace na lawce wyciskam 40kg.I chcialbym zebyscie pomogli mi ul;ozyc trening na pierwszy miesiac i powiedziec co dalej mam robic. Z góry wielkie dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 878 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36744
Jeszcze posiedź pare lat w domu, w twoim wieku siłownia nie jest wskazana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12773
Trenuj sporty ogólnorozwojowe (kosz, siatka, basen) to da ci dobry fundament do trenowania na siłowni. Za sztange sie wez w wieku 15-16 lat. Nie wczesniej

Nie wszyscy dostaną sie do raju ale patrzeć na gwiadzdy ma prawo każdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Popieram przedmówców, zacznij za 2-3 lata ćwiczyć.

PS."Moje osiagi ni są fascynujace na lawce wyciskam 40kg." Nie pisz takich rzeczy bo ja w Twoim wieku bez ćwiczenia tyle wyciskałem i mi mówili wszyscy że słabo, więc przemyśl czy 40kg to jest FASCYNUJĄCY OSIĄG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
odpusc narazie siłke
ciwcz w domu - pompki,przysiady,brzuszki,dązek
zapisz sie na cos,np.na jakies SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 192
Racja, to za wcześnie na siłownie bez względu na to czy dobrze Ci idzie czy nie.
Jeśli chce coś osiągnąć a nie zaszkodzić sobie poważnie to zapisz sie na basen 2-3 razy w tygodniu i pływaj ostro. Kondycja i wytrzymałość na wysiłek Ci się wyrobi i za jakieś 5 lata będziesz mógł powoli zaczynać na siłowni [ale też z głową, nie na łapu capu..]

-= El.VIPERo =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
za 5 lat?
bez przesady
2-3 lata i moze isc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 192
Korekta do mojego poprzedniego postu.

[ nie 5 tylko 2 lata.. miało być..]

Najlepiej zaczynać w wieku 15-16 lat.

-= El.VIPERo =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
ostatnio przyszedł do mnie na siłownie chłopaszek taki 10-11 lat i ciskał na sztandze i inne takie... niedługo niemowlaki zaczną chodzić na pakernie! Radziłbym Ci poczytać troche o treningu bo zrobisz sobie więcej krzywdy niż korzyści! widze ze nie forsujesz się zbytnio przeglądaniem wyszukiwarki :p Liczba przeczytanych artykułów 0!!! heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6520
Jgp-waha wszystko jak wyżej.


LukaszF -
"Moje osiagi ni są fascynujace na lawce wyciskam 40kg" - chłopak sie nie chwali tylko właśnie pisze, że jego wyniki NIE są fascynujące.

"...maglować, maglować - do bólu do granic wytrzymałości..."
Mariusz P.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
poczekaj te dwa lata ale jak juz tak bardzo chcesz cwiczyc to cwicz w domu. Pompki brzyszki pobiegaj troche.podciagniesz sprawnosc fizyczna i wytrzymalosc i to ci zaprocentuje za dwa lata jak wezmiesz sie za powazny trening z ciezarami!ja tez zaczalem w wieku 15 lat chociaz chcialem wczesniej czekalem i ty tez poczekaj bo sobie zaszkodzisz.ja teraz przeciazysz stawy to za dwa lata bedziesz na rehabilitacje chodsil a nie na silownie.
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene treningu..

Następny temat

Odpuścić sobie czy nie??

WHEY premium