SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący trening domowy.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 488

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

20

Waga

72

Wzrost

180

Cel treningowy

nie mam

Staż treningowy na siłowni

nie

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

nie

Dieta

nie mam

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

nie

Zażywane suplementy

nie

Ostatnio przerabiany plan

nie

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
Witam, chcę zacząć ćwiczyć, ale nie wiem sam od czego zacząć, od razu dodam, że nie mam pieniędzy na indywidualny plan. Ważę 72 kg, przy wzroście 180 cm, mam trochę tkanki tłuszczowej, szczególnie na brzuchu, ale chciałbym dobić do 75 kg, a później pozbyć się tego tłuszczu. Tylko do ilu musiałbym schudnąć aby zauważyć efekty treningu i pozbyć się częściowo tego tłuszczu? I pytanie ile trwa cykl treningowy na masę, a później redukcji? Dodam, że nie posiadam sprzętu do ćwiczeń, a na siłownię na razie funduszy nie posiadam. Planuję trening domowy, na własnej masie ciała. Jeśli ktoś byłby tak miły, odpowiedziałby na moje pytania, oraz ewentualnie doradził jakie ćwiczenia wykonywać byłbym niesamowicie wdzięczny. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 904
Ja nie wiele się znam ale o tyle już wiem, że nie warto bawić się w pół środki. To czy przytyjesz zależy od diety, i to ona ostatecznie może okazać się droższa niż ten sprzęt którego nie posiadasz. Nie jest to majątek jednak wiedz , że na samych schabowych i ziemniakach to dobrej masy nie zrobisz. Natomiast co do ćwiczeń domatora to zapoznaj się z treningiem domatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 904
Ja nie wiele się znam ale o tyle już wiem, że nie warto bawić się w pół środki. To czy przytyjesz zależy od diety, i to ona ostatecznie może okazać się droższa niż ten sprzęt którego nie posiadasz. Nie jest to majątek jednak wiedz , że na samych schabowych i ziemniakach to dobrej masy nie zrobisz. Natomiast co do ćwiczeń domatora to zapoznaj się z treningiem domatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
Bez pieniędzy nie zbudujesz wymarzonej sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1892
najpierw zrób redukcje, potem mase
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja dla piłkarza - forma treningu, powtórzenie, obciążenie?

Następny temat

Prosze o kilka wskazowek.

Wiecej