SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący prosi o opinie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 619

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

m

Wiek

38

Waga

94

Wzrost

191

Cel treningowy

wytrzymałość, siła, potem rzeźba

Staż treningowy na siłowni

kiedyś przez pół roku

Uprawiane inne sporty

bieganie, piłka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

drążek, będą hantle

Dieta

myślę

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

trochę skrzywiony kręgosłup

Zażywane suplementy

nic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
Witam. Z braku czasu chcę się skupić na pompkach, podciąganiu na drążku i hantle. Dodam że biegam 3x w tygodniu [2x6km i 1x12km]. Jak najlepiej to pogodzić. Teraz robię codziennie na przemian podciąganie i pompki a w dniu podciągania bieg i leniuch**e w niedziele. Po hantle dopiero się wybieram. Czy mogę podciągnie [nachwytem] i pompki robić podczas tego samego treningu, następnego dnia hantle i do tego kilka godzin przed lub po bieg?

Co do samego treningu to oparłem go na zmodyfikowanym przeze mnie treningu ze stron 100pompek.pl i podciąganie.pl. Wiem że ten plan jest ogólnie do dupy ale trochę go zmieniłem a mianowicie progres robię co tydzień a nie codziennie i robię po 6 serii a nie po 5. Dobrze? Czy dalej do dupy?

W niedalekiej przyszłości chcę pokombinować z dietą ale tu znowu mam zgryz. Mam 38 lat, 191 wzrostu, waga 94kg. Więc lekka nadwaga która jednak skupiła się głównie na kadłubku a kończyny chude. I teraz czy mam żreć więcej, robić masę i jeszcze więcej ćwiczyć czy najpierw się odchudzić i potem coś? Z góry dziękuję za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
Dodam jeszcze, w przyszłości chcę chodzić na crosffit ale dopiero gdy będę pewien, że praca pozwoli mi na systematyczność. do tego czasu chcę cokolwiek robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeń - Co zmienić co dodać? Dieta? Suplementy?

Następny temat

Trening FBW do oceny.

WHEY premium