SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący / pierwszy cykl / kilka opcji.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nowe spojrzenie na wątek pierwszego cyklu bez dotychczasowo utartych schematów. Dobrze zaplanowane i wykonane. Bravo.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
panowie a co myslicie np. nad pierwszym cyklu z bolda 1-16
czy stanowczo za dłułgo jak na pierwszy raz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Za dlugo, na przestrzeni tylu tygodni nie trzymaj sie schematow tylko ustawiaj wszystko wedlug reakcji organizmu.

Zaczynasz i rasujesz dawke jesli czujesz ze towar slabnie, ALE to nie jest wyjscie, dlatego trzeba zmieniac srodki, manipulowac nimi etc.

DeJot Mozesz taki sam , sek w tym czy tak samo bedzie zadowolony? Ja uwazam ze bedziesz musial zwiekszyc dawki.

Zmieniony przez - Infamous w dniu 2007-09-12 17:08:36

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
Brawo za trzezwe podejscie do Deki, moze wreszcie cos sie pozmienia w rozumach ludzi na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Infamous: ja robilem 250mg e5d deki i enana tak samo, i teraz zastanawiam sie czy poleciec z taka sama dawka ale e4d czy walnac suste + deke co 5dni? wtedy mialem deke z EC wiec miala stezenie 250, choc uwazam ze ****a tam bylo a nie 250, a teraz chce apteczna w dawce 200mg + suste 250mg, jedno i drugie co 4 dni, moze byc>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
no pewnie ze mozesz, sa tacy co laduja suste 1ampulke /ed
jaki stad wniosek - wszystko zalezy od stazu, poprzednich cykli, osiagow, celow... az klania sie powiedziec jakze czesto ostanio wypowiadane przeze mnie slowo - ANKIETA

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
ja sie nie dotykam ankiety bo mnie stad pogonia zreszta wiesz jak jest normlanie bym walil suste co 5 ale wtedy deki by bylo za malo, chyba ze deki 300 ladowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Dee-Jay mowi ci cos nick BornToRoll

sry. za off t.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Nie kombinuj jak kon pod gorke, zacznij cykl jak pierwszy, bedzie malo to zwiekszyz, musisz po prostu widziec po sobie ze te dawki juuz Cie tak nie robia i wtedy zwiekszaz, nie zakladaj z gory schematow ... powstaja pozniej utarte betony i banialuki.

zdr.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5993
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co pomoże w regeneracji po urazie?

Następny temat

EQ i DC Alchemia - wypowiedz się...

WHEY premium