SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Witam, jestem tutaj nowy.
Mam kilka pytań, na początek pare słów wstępu. A więc tak, mam 16 lat, moje pierwsze kontakty z siłownią miałem w listopadzie ubiegłego roku. Od tamtego czasu bez przerwy chodziłem na siłownię aż do połowy kwietnia. Później szkoła i inne obowiązki zmusiły mnie do małej przerwy. Od tego tygodnia wróciłem do treningów. I teraz pytanko, otrzymałem w prezencie monohydrat kreatyny firmy Trec Nutrition o nazwie "CREATINE 100%". Kolega poradził mi abym brał to nie przerwanie przez 4-6 tygodni, później po 2 tygodniowej przerwie zakupić jabłczan. Czy mogę taką oto odżywkę brać? Wiele osób mówiło mi że bez problemu, tym bardziej że przez jakiś czas brałem gainera firmy Olimp. Czy mogą być jakieś skutki uboczne? Dawkuję ją wg opisu na pudełku. Otrzymałem także przed treningówkę NAPALM, zwykłą próbkę, i także pytanko, czy mogę ją że tak powiem spróbować, czy raczej nie? Mogą także wystąpić jakieś skutki uboczne?
Jeśli to ma jakieś znaczenie to mam 180 cm wzrostu, 68-70 kilo wagi. Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2459
jak u Ciebie wygląda odżywianie ?? bo sama kreatyna na niewiele się zda.. jakim planem cwiczysz ?

Pomogłem ? Daj SOGA

Masz 13 -18 lat chcesz zacząć ćwiczyć a nie masz możliwości pójść na siłownie ?? POLECAM Trening dla początkujących w domowych warunkach:http://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Jako tako diety nie mam, właśnie chcę sobie coś ułożyć, ale jem jak najwięcej owoców, dużo mięsa, jajek, staram też się jak najczęściej jeść pokarmy ryżowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
I 2 tyg to za malo na przerwe pomiedzy cyklami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Ile bym takiej przerwy musiałbym mieć? Mogę zażywać ten monohydrat?
Co sądzicie o tej przed treningówie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2459
mozesz brac ale dobrze by bylo jakbys zadbal o dzywianie przerwa powinna trwac minimum tyle ile cykl a co do treningowki probka Ci nic nie zrobi

Pomogłem ? Daj SOGA

Masz 13 -18 lat chcesz zacząć ćwiczyć a nie masz możliwości pójść na siłownie ?? POLECAM Trening dla początkujących w domowych warunkach:http://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Aha, tak jak pisałem będę teraz się brał za odżywianie od tego tygodnia aby z czasem mi jakieś efekty to dało, a nie że będę wyrzucał pieniądze w powietrze, dzięki wielkie za odpowiedź ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przed treningówka na brzuch

Następny temat

Łączenie suplementów spalanie + przyrost

WHEY premium