SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkująca - trening na masę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
Cześć,
Moją przygodę z jakąkolwiek aktywnością fizyczną rozpoczęłam właściwie wraz z początkiem roku, wcześniej samą dietą zrzuciłam sporo kg, zaznaczam, że nie chcę już szczupleć, ale zależy mi na wyrobieniu zgrabnej, jędrnej sylwetki i teraz moje pytanie:

Mając mniej więcej taki rozkład zajęć:
Poniedziałek BPU (1h)
Wtorek/Środa Basen (1h)
Czwartek BPU (1h)

O co musiałabym go uzupełnić (ćwiczenia w domu i nie tylko), aby osiągnąć jakiś przyrost masy mięśniowej w miejscach "strategicznych" (mięśnie brzucha, pośladków)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81252
Do wzrostu miesni potrzeba ci odpowiedniego zywienia: dodatniego bilansu energetycznego i jak my to mowimy "czystej miski". Do tego BPU to raczej trenigiem silowym nazwac nie mozna. uzupelnij ankiete z regulaminu, wklej rozpiske z diety i treni gu. Moze wtedy bedzie mozna ci bardziej pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
Ok, zrobię jak najszybciej, dzięki. A na marginesie - masz może link do jakiegoś "kompendium wiedzy", zbioru głównych zasad, metod, reguł etc w kwestii prawidłowego odżywiania i treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81252
poszperaj w naszym dziale w "Regulaminie", tam jest parę przydatnych linków. I możesz poszperać też w innych działach na SFD A i owczywiście dzienniki dziewczyn też są wartę prześledzenia!

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-02-24 15:32:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok, dziękuję! Dam znać jak nadrobię zaległości ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Ekspert-SFD w dniu 2015-02-24 20:13:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozkład btw na redukcji + trening

Następny temat

Rozejscie mięśni prostych brzucha po ciąży - jak i co ćwiczyć?

whey deli