SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkująca Ka-trine - dieta i trening... Podsumowanie str. 16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 640
Marta teraz to już 8 tydzień treningu i diety...
nawet nie wiem kiedy tyle czasu zleciało...

Marta, 4nn, Lady M dziękuję za miłe słowa...
sama się sobie dziwię, bo raczej jestem typem człowieka, który się szybko zniechęca...
ale Wasze wsparcie nie pozwala mi odpuścić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 640
Dzień dzisiejszy był kiepski.. Ostatnio jestem dziwnie zmęczona.. Może za mało snu??
Nie poszłam dziś do szkoły i pół dnia przespałam..
W związku z tym wypadł mi jeden posiłek..

Miska:

I - omlet: 3 białka, 1 jajko, łyżeczka oleju, 2 łyżeczki miodu, jabłko (zapomniałam jeszcze dodać cynamonu) ;)
II - razowiec, jajko, pomidor, rzodkiewki
III - łosośc, marchewka z jabłkiem, brokuły
IV - serek wiejski z ogórkiem, szczypiorkiem i orzechami włoskimi

I takie pytanko..
Czy to możliwe, żeby w związku z tą dietą osłabiły mi się włosy??
Jak zaczynałam dietę to myślałam, że ich stan się poprawi, bo przecież dużo warzyw, zdrowe jedzenie..
A niestety jest na odwrót, strasznie wypadają, są sianowate i się łamią..
Muszę chyba zacząć brać jakies witaminy żeby się poprawiły, bo jak tak dalej pójdzie to mi zostanie kilka włosów na głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Kasia, przyjęłaś taktykę odzywania sie do nas raz w tygodniu?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 640
Tak, wiem, ostatnio zaniedbałam dziennik.. Jak już pisałam z braku czasu i ogólnego braku organizacji.. Ostatni tydzień, tak jak poprzedni.. dieta „po łebkach” no i niestety bez siłowni.. Dlatego tu nie zajrzałam..


No ale jakoś przetrwałam 8 tygodni.. i nadszedł czas na małe podsumowanie..

1. Efekty jakieś są, nie wiem czy bardzo widoczne, ale w pomiarach je widać.. Sama jestem zaskoczona, bo nie liczyłam na zbyt wiele.. Cieszę się, że udało mi się cokolwiek ze sobą zrobić i ze utrzymałam to tak długo, bo zazwyczaj szybko się zniechęcam. To daje mi motywację do dalszej pracy nad sobą, bo widzę że są efekty.

2. Ja sama czuję że jednak coś ubyło.. Spodnie zaczynają zwisać na zadku.. no i bez paska się już nie obędzie.. Lustro powoli przestaje być wrogiem.

3. Muszę też napisać że ustąpiły moje wszelkie bóle kręgosłupa, co bardzo mnie cieszy i teraz już wiem, że nawet jak już (za jakiś tam czas) osiągnę to, co bym chciała, to nie mogę spocząć na laurach ze względu na kręgosłup..

4. Dieta nawet do przejścia, choć czasami ciężko było jak znajomi namawiali to na ciasto, to na tłuste mięsko itp.. Jakieś tam wpadki się zdarzyły, ale jak widać nie zaważyły one aż tak bardzo na efektach. Owsianka zagościła w moim jadłospisie chyba już na stałe. Nigdy wcześniej jej nie jadałam. Myślę że mogłabym bardziej urozmaicić dietę, bo wydaje mi się trochę monotonne to moje jedzenie, ale to wymagałoby ode mnie lepszej organizacji.

5. Wiem, że dziennik trochę zaniedbany i nie prowadzony tak jak powinien być, ale mam nadzieję że zostanie mi to wybaczone.. Głównie ze względu na to, że dopiero tu zaczynam.. A dwa – patrz punkt wyżej: brak organizacji czasu. W przyszłości postaram się bardziej..

6. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy tu zaglądali i służyli dobrą radą.

7. Szczególne podziękowania dla Martuccy, dzięki której się tu znalazłam, no i za to że czuwała ;) Choć wcale nie była taka groźna jak się wydawało.

8. Noo to pierwsze koty za płoty.. i trzeba pracować nad sobą dalej..

A teraz zapraszam do komentowania...





Zmieniony przez - Ka-trine w dniu 2010-10-12 23:52:56

Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-11-22 09:25:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Schudły Ci trochę nogi, brzuch i tyle. Z pleców i pośladków słabo jeszcze schodzi. Ale generalnie fajnie, że ruszyło do przodu i jest zmiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kasiu ładnie Widać różnicę w talii, pupie i brzuchu. Sylwetka ładnie się kształtuje, jak już pisałam, bardzo dobry materiał wyjściowy
Ale Marcin ma rację, trzeba Cię mocniej przycisnąć (czyt. będę straszna )

Tak więc nastaw się na to, że od tej pory nie będzie litości Wypiski chcę widzieć również z DNT, jasne?

Czas na nowy trening: 3 dni siłowego będą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 640
uuu zabrzmiało groźnie ;)

Tak, 3 dni treningu jak do tej pory jest ok...
Już sie powoli wprawiłam, więc myślę że dalej dam rade..

a wypiski poprawię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ładnie schodzi Teraz licz się z brakiem litości ze strony Marty

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54638
Widać róznice Nogi i talia lecą wyraznie, gratuluje

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nie powiem nic nowego
ładnie leci, różnica widoczna

zasuwaj dalej

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie ułożyć dobry trening

Następny temat

Jedno pytanie, a dwa plany

WHEY premium