SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki z trójbojem siłowym

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 340
Prosiłbym o opis lub linki najlepiej do polskich artykułów w których poruszane są tematy trójboju siłowego dla zawodnika dopiero zaczynającego swoją przygodę z tym sportem. Co jeść? Jakie ulubione ćwiczenia? Jak dobrze zacząć? Nad czym pracować? Zamierzam przerzucić się na to, zajmuję się kulturystyką, ćwiczę od około 2 lat z przerwami spowodowanymi kontuzjami.

Waga: 84kg
Wzrost: 188cm
BF: okolice 15%

Kiedy ty ciągle śpisz,ja już zrobiłem 150 sprintów, więc zapamiętaj,gdy ty śpisz ja jestem tutaj i trenuję codziennie, by być krok dalej, niż wszyscy inni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Siad siadowi nierówny. Przypomniało mi się, jak kiedyś kumpel chwalił się, że w MC podnosi 120 kg. Wydało mi się to dziwne, bo ćwiczył może miesiąc i ważył te swoje 60 kg. Poszedłem z nim na siłownię, a ten mi pokazuje szrugsy... Podnosił sztangę ze stojaków i robił jedno powtórzenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Jakie wyniki siłowe?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 340
Od września mam sprzęt dostępny praktycznie na codzień, aktualnie dążę do maksów. Obecnie przysiad 70x5x5 daje rade, ciągi też w podobie, ławeczka dopiero od września, tak jak w temacie, dopiero początki

Kiedy ty ciągle śpisz,ja już zrobiłem 150 sprintów, więc zapamiętaj,gdy ty śpisz ja jestem tutaj i trenuję codziennie, by być krok dalej, niż wszyscy inni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Ale co 5 seriach pi 70 kg i 5 powt. Dziwny ten element treningu. Info pełno w necie jak coś konkretnego to pytaj tez od niedawna się interesuje treningiem silowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Z takimi wynikami, to jeszcze nie czas na treningi strikte 3bojowe.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Jak zaczniesz siadać tak ze 180% swojego ciężaru w pełnym siadzie, to wtedy zajmij się trójbojem. Teraz zwykły trening kulturystyczny lub jakieś 5x5, chociaż przy tych wynikach, to nawet 5x5 będzie nie dla Ciebie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Nawet na 5x5 jest zbyt wczesniej

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zapisz się do klubu najlepiej, tam pod okiem trenera będziesz mógł spokojnie trenować i szlifować technikę. Samemu trudno będzie ci osiągnąć spektakularne wyniki bo w dyscyplinach siłowych liczy się dobrze opracowany długofalowy schemat treningowy i dokładanie obciążenia w dłuższych okresach w poszczególnych bojach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Nie zgadzam się, źe wyniki determinują co możesz ćwiczyć . Trening 5x5 jak najbardziej dla ciebie. Robiłem i fajnie mi wchodziłem. Generalnie w tym sezonie to np nogi przez większość roku planuje robić w systemie 5x5 lub w mniejszym zakresie powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Niech robi i opisze wrażenia po 8 tygodniach... o ile dotrwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
A wiesz na czym polega w ogóle 5x5 skoro masz takie wnioski?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę

Następny temat

Trening na przybranie kilku kg przy problemie zdrowotnym

WHEY premium