SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki w Kick-Boxingu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 18 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 813
Witam wszystkich!
Od ostatniego czasu zaintrygowała mnie dyscyplina sportowa jaką jest Kick-Box.
Zadzwoniłem do trenera i spytałem się czy mógłbym dołączyć tak w środku sezonu,powiedział że jak najbardziej.
W związku z tym mam taki dylemat:Czy nie będzie tak że większość będzie robiła normalny trening ,a ja będę uczył się kroku...
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ten dylemat nie powinien rozwiązać trener który przyjmie Cię na zajęcia?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Witaj, nie przejmuj sie takimi sprawami. W zależności od klubu moga byc różne grupy dla ludzi z róznym stażem lub jeśli jest to mała grupa, gdzie wszyscy trenuja na raz to na pewno nie będzie tak że będziesz jedynym nowym. U mnie w klubie są 3 różne levele wieczorem, z czego totalnie początkujący płaca z góry z a 8-tygodniowy kurs (sprytne posunięcie marketingowe), a rano jest grupa dla wszystkich poziomów. Głowa do góry.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 18 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 813
" lub jeśli jest to mała grupa, gdzie wszyscy trenuja na raz to na pewno nie będzie tak że będziesz jedynym nowym. " Z tego co mi wiadomo nie jest ona spora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
Zapewne będziesz robił to co wszyscy, trener powinien wytłumaczyć Ci jak się porusza w sw i jak wyprowadza ciosy więc od razu poszukaj sobie tutoriali na youtubie (po angielsku jest dużo wartościowego materiału) i staraj się złapać w teorii jak najwięcej wiedzy - resztę powinien skorygować trener i pokazać Ci błędy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
W takim razie będą ludzie z różnym stażem, w róznym wieku i róznej płci. Ale na takich grupach zawsze jest "naturalna selekcja, czyli ludzie sie juz zdążyli poznac i uwierz mi, ci doswiadczeni będą sie od Ciebie raczej trzymac z dala, no chyba ze ktoś życzliwy będzie z Toba w parze żeby Cie pouczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 18 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 813
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karta zdrowia sportowca

Następny temat

MMA czy coś jeszcze

WHEY premium