SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki liczenia i ważenia jedzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Od kilku miesięcy próbuję przytyć jakoś to wychodzi, lecz mam kilka pytań więc wróciłem na forum SFD za poradą znawców tematu :)

Pytanie nr.1;
- Szperając po forach wyczytałem że aby przytyć trzeba przyjmować rano węgle, potem
białko i z upływem dnia zmniejszać węgle, a dodawać białka? Czy nie trzymanie się tej zasady uniemożliwi przyrost masy?

Pytanie nr.2:
- Od pewnego czasu jak napisałem wyżej odżywiam się zdrowo, absolutnie nie jem słodyczy. Jako że nie wiem do końca co jeść przez kilka miesięcy jem mniej więcej tak jak poniżej



SUMA Z CAŁEGO DNIA: 4 084,9 kcal b: 210,5 g (20,6%) w: 608,1 g (59,5%) t: 90,0 g (19,8%)

Zapotrzebowanie na kcal według strony sfd przy aktywnym trybie życia ( praca fizyczna w stoczni) wyliczył mi kalkulator ;
3 081,0 kcal 116,0 g B 462,0 g W 86,0 g T


Czy taka zabawa w dietę ma sens? czy jest w niej tyle błędów że lepiej sobie darować i po prostu zdrowo jeść ? Odżywkę treca wrzuciłem jako dodatek bo czasem praca wybija z rytmu z resztą jak wiadomo lecz nigdy nie pije samej odżywki i nie traktuję jej jako posiłku.

Dodam jeszcze że trenuję tyle co w domu mam hantle i gryf długi, pompki i iinne na siłownie na razie nie ide bo sie wstydzę :D


Zmieniony przez - ThunderCat w dniu 2015-03-04 18:28:17

Zmieniony przez - ThunderCat w dniu 2015-03-04 18:31:14

Zmieniony przez - ThunderCat w dniu 2015-03-04 18:32:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Ad.1 Bzdura gdzie tak przeczytałeś ?
Ad. 2 dietę wrzuć w takiej formie : https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html

Wstydzisz się iśc na siłownie mając 23 lat ? Jaki jest Twój trening ???
Zawsze jest sens w diecie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 146
Jakas ankieta? Waga, wzrost itd. Nie gadaj ze sie wstydzisz nawet tylko lec wykupic karnet !

Kupie buty do trójboju/dwuboju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Na przykład tutaj ten filmik znalazłem gdzieś na jakimś forum



Albo ja po prostu źle rozumiem.

Na siłkę się zapiszę lecz najpierw chce przytyć chociaż 5kg według treningu domatora :) Nie wiem jakoś tak czuję się bardzo chudo może dlatego.

Poniżej mniej więcej to co jadam kurczak czasem się zmieni w jakąś rybę, łososia, pstrąga, wołowinę.






Zmieniony przez - ThunderCat w dniu 2015-03-04 20:42:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + Trening przy niedoczynności tarczycy

Następny temat

Problem z dietą redukcyjną w pracy

WHEY premium