SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki ćwiczeń i niewyrobiona kondycja POMOCY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 17 lat Na forum 238 dni Przeczytanych tematów 40
Cześć! Na wstępie chciałabym napisać, że mam 16 lat i właśnie dzisiaj zaczęłam wykonywać ćwiczenia w domu! Na ogół to ćwiczę tylko na wf i zdarza mi się biegać 2 razy w miesiącu Włączyłam sobie dzisiaj serię ćwiczeń abs na płaski brzuch.. Już pod koniec 1 ćwiczenia nie dawałam rady. Całe moje nogi i brzuch drżały ..Wiedziałam, że nie mogę się poddać i chciałam ćwiczyć dalej, ale widocznie moje ciało odmawiało posłuszeństwa i po prostu nie mogłam... Odpoczęłam jakieś 15 min. i włączyłam dużo prostsze ćwiczenia na brzuch, ale co się okazało, że nie daję rady zrobić nawet deski przez 10 sekund ;)) NIE CHCĘ SIĘ PODDAWAĆ więc czekam na odpowiedzi! Wiem, że na początku tak jest, trzeba przyzwyczaić mięśnie itd, ale mimo moich chęci - nie mogę wytrzymać! Po prostu się nie da.. :'-(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 17 lat Na forum 238 dni Przeczytanych tematów 40
Naprawdę nikt nie wie? ;((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6706 Napisanych postów 76139 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 637425
Co ma wiedzieć ? Bo za bardzie nie wiadomo o co Ci chodzi ? Jesteś w kiepskiej formie i tyle . Nie katuj brzucha bo to nie potrzebne . Trenuj ogólnorozwojowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No właśnie w tym problem, że jestem. Chcę ćwiczyć ale po prostu ból bierze górę.A jeśli będę ćwiczyć na początek ogólne ćwiczenia to czy za jakieś nie wiem - 2 miesiące będę potrafiła zrobić chociażby tą deskę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3944 Napisanych postów 63907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 683364
Z czasem będzie coraz łatwiej. Kwestia sensu treningu. Polecam zaznajomić się z jego podstawami:

https://potreningu.pl/articles/5587/plan-treningowy-dla-poczatkujacych-kobiet 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11714 Napisanych postów 120308 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1397356
Robisz na tyle ile mozesz, mzoesz zrobić 10 sekund to tak rób, nie rób na siłę wiecej bo wtedy technika pójdzie i się np w ledzwiach wygniesz i nic z tego ćwiczenia nie będzie a mozesz sobie zaszkodzić.

https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_dla_początkującej_Lady_:_-t803543.html

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2019-05-26 12:24:55

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 12696 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 322626
trzeba słuchać swojego ciała, jak daje znaki że ma dosyć to trzeba odpocząć a nie katować, nauczmy się odpoczywać, a nie odpuszczać, odpoczynek to też część treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

energia ADP

NutLove