SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 629

Formularz - Proszę o pomoc

Mężczyzna

20

Waga

69

Wzrost

177

Cel treningowy

Siła i Dobra Sylwetka

Staż treningowy na siłowni

1 rok

Uprawiane inne sporty

Piłka Nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full Osprzęt

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

Nitrobolon II

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Wyciskanie 86 KG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Cześć mam pytanie , ponieważ chcę zacząć siłownie już tak na serio a na chwile obecną chodziłem cojedynie do swojej siłowni która mam w piwnicy i tutaj są moje pytania.
Gdy robie np. Klatkę piersiową :
Wyciskanie 6x po 10 powtórzeń z wzrostem obciażenia co 2 serie
w między seriami brzuszki , na koniec
rozpiętki 4x 8 powtórzeń.

Biceps 5x 10 powtórzeń ze wzrostem Ciężaru na modlitewniku z gryfem prostym , oraz pąpki proste , następnie na wyciągu ciągniecie gryfu do klatki piersiowej ciężko mi wytłumaczyć te ćwiczenie ale może skojarzysz i oczywiście w między seriami brzuszki 35-45 powtórzeń.

Dodam że mój wzrost to 176 a waga 69 KG

co bym musiał dodać do ćwiczeń albo jak je zmienić by były osiągnięcia wizualne i siłowe.
Aktulnie dziś zaczołem NITROBOLON II - i dawkowanie 30 min przed treningiem 2 miarki po treningu 1 miarka

Pozdrawiam Mariusz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1363
na pewno rok ćwiczyłeś ? bo ten Twój plan to masakra , wklej swój przykładowy plan na jeden dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
rok ale jeśli zliczyć wszystko do kupy to razem może by dało 4 max 5 miesięcy ,

mój plan wygląda mniej więcej tak
Klatka piersiowa:
6x po 10 powtórzeń wyciskanie - co 2 serie powiekszam obciążenie
między powtórzeniami na ławeczce robie brzuszki czyli 6x po 30-45 powtórzeń
Rozpiętki 4x po 8 powtórzeń

Biceps:
5x po 10 powtórzen na modlitewniku z gryfem prostym podnoszenie , między ćwiczeniem robie pompki proste 5x po 10 powtórzeń
4x po 10 na ławeczce młoty

Plecy:
4x5 wyciąg

tutaj jest pokazane bo trudno mi opisać oraz

to jest mój schemat pracy na siłowni odbywa się co 2 dzień czyli jeden dzień roboczy drugi wolny.

Nóg nie robie ponieważ gram w Klubie Piłkarskim i na treningach mam już mniej więcej trening nóg

Zmieniony przez - donpomidor w dniu 2013-01-22 14:32:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1729 Napisanych postów 27216 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 516399
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3879 Napisanych postów 45098 Wiek 164 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338735
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja tylko dałem na przykład , a odnośnie dudee tego 3 etapu , jeśli wyrzuce ćwiczenia na nogi z wiadomych przyczyn ( trenuje piłkę nożną ) , to reszta Ćwiczeń mi wystarczy ?. I to jest zbiór ćwiczen które będe wykonywał co 2 dzień ? oraz proszę mi powiedzieć jakie mniej więcej obciążenie do takiego stanu ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Holistyczny. Proszę o mądre podpowiedzi, wypowiedzi ;)

Następny temat

Powrót na siłownię

FAME