SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
Elo

Na początku powiem, że nie wiem czy to jest dobry dział(mam nadzieję, że tak). Jeżeli nie to proszę o przeniesienie tematu. Jestem hmmm typowym leszczem 173cm i 65kg. Moim celem jest przybranie na masie mięśniowej. Chce zacząć ćwiczyć ale nie mam pojęcia jakie ćwiczenia wykonywać i co najgorsze nie wiem jak te ćwiczenia wykonywać. Już od jakiegoś czasu czytam na internecie o ćwiczeniach itp. ale sam nie moge zrozumieć całego planu, wszystkich cwiczen. Czy mógłby ktoś napisać dla mnie jakie ćwiczenia mam wykonywać w poszczególne dni. Na siłowni mam do dyspozycji sztange z ławeczką, ciężarów jak na mnie to dużo;) wyciąg, drążek, hantle. Mam nadzieję, że ktoś pomoże nowemu ;] Z góry dziękuje za pomoc:)

pozdrawiam serdzecznie

Zmieniony przez - HWDP1990 w dniu 2007-06-15 16:28:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wpisz w wyszukiwarce ' trening ACT ' albo ' ACT ' i poczytaj o tym

bo widze ze narazie nic nie przeczytales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
Czytałem i to dużo;] Ale nie rozumiem niektórych ćwiczen(nie wiem jak wykonać) I dlatego założyłem temat, aby jakaś dobra dusza coś mi ulożyła i objaśniła jak wykonywać te ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
Napisz których ćwiczeń nie rozumiesz i na pewno dostaniesz odpowiedź.
I obowiązkowo odwieź tą strone: http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Znajdziesz tam wszystkie ćwiczenia z treningu ACT.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurza klatka... jaki trening???

Następny temat

Trening na redukcję wagi

WHEY premium