SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Początek diety redukcyjnej do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4230 Napisanych postów 69081 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 574064
ilo
ok dziękuje, a puki co składniki i proporcje sa w miarę ok?

Nie , musisz wszystko ulozyc od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7841 Napisanych postów 107782 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1277048
Dlaczego ostani posiłek o 17. mam nadzieje że nie idziesz schematem nie jedz po 18 bo będziesz gruba ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2971 Napisanych postów 57171 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 623098
Tutaj możesz poczytać więcej w tym temacie: https://potreningu.pl/articles/3118/ile-czasu-przed-snem-nalezy-zjesc-ostatni-posilek 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2918
Nie absolutnie, ale gdy zjemy kolacje o 17, to naprawdę nie dałabym rady zjeść już nic więcej. Do tej pory byłam na diecie wegetariańskiej i zjedzenie takiej ilości mięsa w tym momencie zapycha mnie na cały dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3210 Napisanych postów 15808 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
W miarę zmian - apetyt urośnie, jak do tego dodasz odpowiedni trening, na pewno to się zmieni.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 31 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 28437
Puki to takie specyficzne muszelki na Hawajach...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

175cm,62kg i 29 proc tluszczu po roku treningow!!!!