SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek czegoś nowego.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 781

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

55

Wzrost

172

Staż treningowy

bez stażu

Obwód pasa

80

Obwód klatki piersiowej

87

Obwód uda

46

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Taniec - około 3h w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Bez ograniczeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
Witam, mam na imię Michał lat 17. Mam zamiar zacząć ćwiczyć i popracować nad swoim ciałem, ale potrzebuję waszej pomocy przy diecie i całej innej wiedzy na temat budowania super ciała. Jestem z pewnością ektomorfikiem co chyba jest największą przeszkodą na zdobyciu masy etc. Dość sporo tańczę przez co mam ładnie wyrobione mięśnie nóg i brzucha. Przez pewien czas też ćwiczyłem w domu, pompki, brzuszki etc. Nie było strasznie dużych efektów, ale z pewnością lepiej wyrobiły mi się mięśnie rąk i klatki piersiowej.

Bardzo bym prosił o wasze porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytaj, tylko ze zrozumieniem
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pare pytan od poczatkujacego

Wiecej